Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hullam szeru, hullamzashoz...

Hullam szeru, hullamzashoz hasonlo utes a pocimban a szemeremcsontom felett es picivel feljebb az mar a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagy valószínűség szerint ez már ő! gratulálok!


nem írtad, mennyi idős a picuri - én a 18-19 héten kezdtem elhinni, hogy ez tényleg ő lehet, és nem csak egy kóbor puki (már bocsi), aztán meg olyan kis remegés-szerű volt, mintha egy izom rángott volna odabent valahol gyengén...

2009. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem pont ilyen, pont ezeket erzem, mintha a hasamban pukiznek, pukk, pukk:)

amugy ma toltom a 17.hetet es elso baba, de elegge vekony voltam, csak 45 kg

2009. márc. 11. 09:52
 3/4 A kérdező kommentje:
amugy ket fajta dobbanast, utest erzek,az egyik sima, mint amikor a veroer nagyot ut, a masik az hullam,egyszeri hullam, nem tobbszoros, de mas mint a sima.nagyon bizom benne, hogy a babamat erzem. amugy foleg este, haton fekve erzem, de akkor szinte mindig, lehet hogy napkozben is, csak mozgok es talan meg nem eszlelem mert gyenge
2009. márc. 11. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag mikor olyan puki:) szerüt érzünk+majd társul hozzá olyan mikor mintha a hüvelyedbe levegő lenne,akkor a bébi a méhszájat üti,rugja.

Furi érzés,de jó:)

2009. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!