Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs semmi bajom? Van...

Miért nincs semmi bajom? Van két erős + tesztem, péntekre nem vártam. De nincs semmi bajom! Még annyi sem, mint a teszt előtt volt. A kisfiammal ilyenkor már minden bajom volt, volt előtte 2 missed ab-om, akkor is minden tünetem megvolt. Most semmi!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy megúszod a rosszulléteket, vagy később fognak kezdődni. Én pl hányni csak a 8-9. héttől kezdtem.
2009. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor a nemvárt utáni napon pozitív lett a tesztem,semmi tünetem nem volt. Ekkor voltam 4 hetes terhes. Most vagyok 6 hetes és tegnap reggel óta hányok.. Már negyedszer. Örülj neki, ha nem szenvedsz a hányingertől,hányástól.

6+2 hetes kismama

2009. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyszer sem volt hányingerem, meg semmi tünet arra hogy terhes vagyok, és késöbb sem jelentkezett:). Örülj neki, hátha megúszod! 38hetes
2009. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! 4 terhességből 3 alatt egyetlen tipikusnak mondott terhességi tünetem sem volt, még a mensim is megjött az első hónapokban. Azt mondják, minden terhesség más és bizony a tünetek nem mindenkinél jelentkeznek, de ha igen, akkor sem egyforma intenzitással. Gratulálok a Pocaklakóhoz!
2009. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hátha megúszom most a rosszuléteket :)
2009. ápr. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!