Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elhalt terhességet is két...

Az elhalt terhességet is két erős csíkkal mutatja ki a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a HCG hormon nem azonnal ürül ki a szervezetből a terhesség elhalása után, így elképzelhető, tehát igen. De ha már eltelik pár nap, akkor ismét negatív lesz.
2011. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már legalább egy hét eltelt...

Remélem tévedett a doki vagy rossz volt a gép!

2011. jan. 20. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy elhalt a terhesség? Nem volt szükség missed ab.ra? Tanácsolt vmit egyáltalán?
2011. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedden voltam. Egy hét múlva vissza kell mennem. Nem mondta biztosra, csak valószínűre. Nem látott szívhangot, meg babát is csak túl picit a korához képest. (9 hetes terhesség)
2011. jan. 20. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nem középidőben fogant. A ciklusaid rendben voltak?

Hány tesztet csináltál? Fokozatosan erősödött a 2.csík? Mert ha igen, az jó jel!

2011. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2naponta tesztelj! Ha halványodik a 2.csík, akkor lehet, hogy igaza volt, de ha ugyanolyan erős marad, vagy erősebb, akkor van remény! Ugyanazt a fajta tesztet használd, hogy össze tudd hasonlítani.
2011. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek, még egy hónappal a beavatkozás után is halvány pozi volt a tesztje. Nagyon lassan ürül ki a hormon a szervezettből.
2011. jan. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

nekem vetélés után 3 héttel lett teljesen negatív a teszt, addig pozitív volt, a doki azt mondta ez normális mert kell ennyi idő míg kiürül.

2011. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszer én is feltettem hasonló kérdést, ott többen is írták, hogy a HCG szint a várandósság 40-60-dik napja után elkezd csökkenni - így a terhességi teszten a csík is halványulhat. Sajnos szerintem ezek nem olyan érzékeny tesztek, amiből biztos következtetéseket lehet levonni. És egy csomó tényező befolyásolhatja a csík erősségét. Szóval nem kell rögtön megijedni, ha esetleg halványulni kezd. Sajnos a bizonytalanság az nagyon rossz dolog, de biztosat csak a doki tud majd mondani. nem akarsz más orvoshoz is elmenni, megnézni, hogy mi a helyzet?
2011. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!