Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok...

Kerria kérdése:

30 hetes kismamik hogy vagytok? Én tegnap jeleztem a Férjemnek, hogy már csak 10 hetünk van hátra :D

Figyelt kérdés

Nem gondoltam, hogy valaha ezt mondom, de úgy elszaladt ez az idő, hogy csak na. Nemrég még aggódtam (5 hónaposan), hogy nincs pocakom, most már van, és napról napra kerekebb :)

Ti hogy vagytok ezzel?

- jól vagytok, hol szültök majd?

- sokat rugdos a baba?

- nevét kitaláltátok már?


2011. szept. 23. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Babakocsit csak tavaszra szeretnénk venni, télen úgysem tudnánk kihasználni."


Bocs, de most ezt nem értem. Télen nem mentek sétálni a babával? Tényleg érdekel!

2011. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hm, ez tényleg jó kérdés egyébként... mert bár mindenkitől hallom ezt a 6 hetes otthonlétet, azért szellőztetni, sétálni csak ki kell vinni a Babót, vagy nem?

Jó persze nem órákra, de egy negyedórát sétálni csak lehet vele... Ez engem is érdekel, hogy hogyan is legyen, akinek van tapasztalata várom, hogy megossza. Köszönöm előre is.


A Roland amúgy szép fiú név, bár a becézései nem annyira tetszenek...de ez az én hülyeségem:)


Én a Bp.-en a Szent Imrében szülök majd, és apás szülés lesz.

2011. szept. 24. 10:51
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nov.27re várom a második kisfiamat. Emlékszem mikor alig akart menni az idő,most meg lassítanám.A nagyfiam nem egész 5 éves,tehát ő már tudja miről van szó,nagyon várja a tesót.

Sokat mozog nekem is a baba,első fiam ennyire nem volt mozgékony.Még feje van fent,meg mozog össze vissza,de még van ideje befordulni.Babaszoba is alakul már. Hátam szokott fájni,de most nem érzem végre.

2011. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Télen is lehet órákig sétálni:)

Sőt, a legtöbb baba nagyon jókat alszik a friss levegőn. Jó meleg bundazsákba, takaróba begöngyölni, aztán lehet sétálni! Csak az anyuka is jól öltözzön fel:)

Második kislányát váró válaszoló

2011. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki tavasszal szeretne babakocsit venni.


A gondom az, hogy felénk nem igazán takarítják a havat és gyalogosan is nehéz a közlekedés télen, emiatt nem tudom elképzelni azt, hogy a hóban hogyan lehetne babakocsival közlekedni. Ha belegondolok errefelé nem igazán látni télen babakocsis anyukákat. Lehet ez valami környékbeli sajátosság O.o

2011. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim is mondta,hogy hogy már egy hónaposan simán lehet vinni sétálni nagyokat. Nagyon jót tesz a téli, friss levegő!

Bár,ha rosszak az utak...

Mondjuk én ismerve magam, nem bírnám ki,hogy ne mozduljunk ki!:)

2011. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

20:14-es kommentelő: óóó, az sajnálatos! Egyrészt balesetveszélyes, másrészt meg ez az ott lakó felelőssége, hogy letakarítsa a járdát :(

Azért ha van udvarotok, szerintem próbáld meg oda kivinni egy kicsit, még ha nagy is a hó.

Másrészt meg lehet nem is lesz havazós telünk, akkor meg bánni fogod, hogy nem tudod sétára vinni.

Boldog babavárást!

2011. szept. 25. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!