Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellenanyag van a véremben,...

Ellenanyag van a véremben, emiatt a férjemnek is mennie kell vérvételre. Mennyi idő alatt van meg az ő véreredménye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen ellenanayg?Anti D? anti HsB?
2011. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elég rossz, anti-Cw.:(
2011. febr. 26. 11:13
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért, az eredmény meglétének szempontjából van jelentősége, hogy milyen ellenanyagról van szó?
2011. febr. 26. 11:51
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem hamar,nem kérdezted?
2011. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, mivel még nem volt vérvételen, jövő héten megy. Egyelőre azért itt kérdeztem, mert gondolom, van olyan, akinek szintén kellett mennie a párjának is, és reméltem, hogy jövő hétig kapok választ itt is, csak a viszonyítás miatt. De ha kapok, ha nem, természetesen a vérvételkor rákérdez majd a párom, csak eléggé idegesít a dolog.
2011. febr. 26. 15:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok... Valaki elmagyarázná, hogy miről szól ez az ellenanyag dolog? Köszönöm!
2011. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Írd be googleba,hogy rh-összeférhetetlenség,és elolvashatsz mindent a témában.
2011. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak hogy legalább én a te kérdésedre válaszoljak. Nem csak az Rh neg. anyáknál gáz ez, sőt, azt gondolom, hogy lehet, hogy náluk kevésbé gáz, mert ők szülés után megkapják az anti-D szurit, és nem kell aggódniuk a második baba miatt. Én Rh poz. vagyok, és a második babánál kell most ez a vérvétel. Na, erről csak ennyit. De a többit tényleg megtalálod neten, bocs, hogy azt nem írom le. Esetleg valaki tud a kérdésemre is válaszolni???
2011. febr. 27. 08:29
 9/16 anonim válasza:
szia.mi holnap megyünk a párommal,nálunk fordítva van én vagyok rh- párom pedig rh+.nekünk első baba lesz,de ha megvan az eredmény,megírhatom neked hogy mennyi idő után volt eredmény:)
2011. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel és sajnos itt senki nem ad választ, szerintem hívd fel egy rendelőintézeti labort, biztos szívesen válaszolnak.
2011. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!