Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én mint feleség, miben tudok...

Én mint feleség, miben tudok a férjemnek segíteni? Első baba.

Figyelt kérdés
25 hetesek vagyunk, egész idáig kislánynak vélték a kis jövevényt. Apa teljesen bele élte magát, s most, hogy teljesen biztos, hogy fiú, látom, s a viselkedésén is érzem megváltozott. Nem olyan lelkes. Talán lelkiismeret furdalása is van, hogy más várt, a kisfiunk helyett. Persze mint minden férfi tagadja. Mi tévő legyek. A környezetünk is elég vegyesen fogadta, mert sok a fiú a családban :( s ez engem is szomorúvá tesz. Pedig nekem a mindenem, mert nekem Ő az első fiam :)Félek, hogy majd ők is másképp fogják kezelni, mint sokadikat.
2011. márc. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk meg pont fordítva volt, a férjem kisfiút remélt, és kislány lett.

Ő is átélte a csalódás élményét, még a 4d után is reménykedett.

Szerintem ne csinálj semmit, ne erőltesd, nálunk akkor változott meg a helyzet, amikor megszületett, és megfogta. Láttam, nagyon elérzékenyült, és tök mindegy volt már a neme.

Azóta szerelmes a kislányába. Másodikat várjuk, aki kisfiú, ő még egy kislányt szeretett volna....

2011. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tehet róla szegény, ez egy érzés, ami majd elmúlik. Csak idő kérdése, pont ezért nem sokat tehetsz. Esetleg vásárolhattok klassz fiús cuccokat, bár ez inkább a nőknek öröm. Vagy a névválasztás legyen az övé, vagy elképzelni, miket fognak együtt csinálni, gyerekszobát fiúsítani, stb.
2011. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ma derült ki hogy kislányt várunk, a párom nem hiszi el, csalódás nála is volt, de majd idővel jobb lesz :) Örülni kell hogy egészséges!!!!!!!!!! :)
2011. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!