Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most jósló, vagy induljunk?

Ez most jósló, vagy induljunk?

Figyelt kérdés

Du kb 3-tól nagyon keményedik görcsölget a hasam,kisugárzik a derekamba,de nem rendszereződik.Volt egy majdnem egy órás szünet,de azóta megint fáj,de összevissza!

Mi lehet ez?

38/4hetes vagyok,az eddigi jóslóim nem ilyenek voltak!

Ez már szülés lehet?


2011. szept. 22. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak akkor menj kórházba ha legalább rendszeresek és 5-10 percenként jönnek. Feltéve, ha nem laksz nagyon messzi a kórháztól. Én 5 perces rendszeres fájások után indultam kórházba ami 60km-re van tőlünk, és így is 9 órát vajúdtam.! ha már tuti 5-10 percenként jönnek akkor mehetsz. Egyébként nekem mikor kezdődtek a fájások, az totál olyan volt mint a mensis görcseim. Eleinte nem is volt nagyon erősebb, de aztán beerősödött! Egyszerű és gyors szülést kívánok!
2011. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Amikor nekem elkezdődött azonnal tudtam, hogy ez az. Pedig nekem se rendszereződött. Én nem mennék a a helyedben. Kicsit korai is még meg ha nem ment el a víz sem, a dugó sem...akkor szerintem nem kell még menni. Várj, aztán lehet később beindul de addig is jobb otthon.
2011. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Állj be a tus alá 20-30 percre. 2 lehetőség van, vagy erősödik tőle, és akkor lehet menni, vagy elmúlik teljesen, akkor jósló.
2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

" eddigi jóslóim nem ilyenek voltak! "


ha nem ilyenek voltak, akkor szerintem nem kéne sokat várni

zuhizz le pihenj egy kicsit és ha továbbra is jönnek szerintem szedelőzködjetek!


legfeljebb hazaküldenek, leharapni nem fogják a fejed :)

2011. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem egyszer volt ilyen és gondoltam lefekszem 1-2 órára ha marad és sürüsödik akkor megyünk. de elmúlt teljesen, majd túlhordtam .
2011. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Hát ha még otthon vagy.... nekem nem folyt el csak amikor a doki burkot repesztett. Amikor rendeződik, és beáll 5-10 percesekre, mindenképp indulj. Főleg ha messzebb van a kórház. Könnyű szülést! :)
2011. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Zuhanyozz le, mert ha rendes fájások akkor azok fel fognak tőle erősödni, ha nem redesek akkor meg elmúlnak vagy marad ilyen.


Amúgy ha rendszertelenek akkor nem mennék sehova, még a végén bent fognak, és sokkal jobb otthon vaúdgatni,mint a kürházban.

2011. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hát odáig jutottam,hogy teljesen összevissza jöttek a görcsök,körbe a derekam-vesém-pocakom-szeméremcsontom-combom,le akart szakadni.Aztán szünet két óra,elaludtam,megint erre ébredtem,tisztára zavart voltam,de mivel semmiképp nem akart rendszereződni,itthon maradtam.Kínlódni jobb itthon,szerintem is.

De ezek a fájások mindenképp rendszereződnek?

Mostantól számíthatok akár arra is,hogy szülésig elkísérnek,ezek a "nem igazi" fájások,naponta talán többször is?

Mert az tök jó lesz.Csak vegyem észre,hogyha az igaziak jönnek.

Köszi mindenkinek!

2011. szept. 23. 08:30
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha majd jönnek az igaziak, azt nem tudod nem észrevenni. :)
2011. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak már jönnének,már nagyon izgatott és türelmetlen vagyok!
2011. szept. 23. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!