Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Ez most jósló vagy sem?

SOS! Ez most jósló vagy sem?

Figyelt kérdés
Egymás után kb pár perces szünetekkel már délután óta keményedik a hasam és erős fájdalmat érzek lent, közbe az egész hasam eldeformálódik majd kiugrik a drágám. És olyan nyomást érzek lent mint ha kiakarna szakadni.Még ilyen nem volt hogy még feküdni se tudok most emiatt. Mi lehet ez? Ez jósló lenne vagy a baba csinálja? 39 hetes kismama
2011. okt. 6. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet készülődni:)

Nekem mindig azt mondták, hogy feküdjek bele egy kád meleg vízbe kb 15 percre ha utána elmúlnak a fájások stb akkor jósló ha nem akkor bizony igazi fájások.

2011. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vajúdsz. Csinálj fürdővizet v menj be a zuhany alá. Áztasd a pocakodat fél órán át. Ha elmúlik, akkor csak jósló, ha megmarad, akkor a kórházba be. Szorítok!
2011. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezek alapján 3 verzió lehet.

1. Jóslók, a hidegfront erősíti

2. Igazi fájások, eljött az idő, csak még nem rendszereződtek

3. A baba megrugdosta kicsit a méedet, ami érzékenyen reagált erre...


Figyelgesd, ha bármi rendszert látsz benne akkor kezdd el mérni.

Ha esetleg nem tudsz dönteni zuhanyozz le, attól a jósló fájások elmúlnak az igaziak felerősödnek.


Éjjel erős hidegfront jön, bármi lehet..


Minden jót nektek.

2011. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lezuhanyozta jó meleg vízbe. Kicsit jobb, már nem fáj csak nagyon feszít a baba. Akkor gondolom ez lehetett.
2011. okt. 6. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:

20:54 vagyok.

Reméltem hogy jelentkezel még. :-)


Tulajdon képpen már úgysincsen sok hátra, de úgy néz ki ez most nem az a nap volt.


Könnyű szülést kívánok,és boldog babázást.

2011. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Most megint kicsit fájdogálok de csak ha lefekszek. Ha ülök akkor nem nagyon. A derekamba meg néha belenyilall. Nem tudom mi lehet. Lehet a front.
2011. okt. 6. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi újság?Egyben vagytok?
2011. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is sokat szenvedek mostanában. Keresem a pózokat, amikor nem fáj semmim. De mindig elmúlnak a fájások, és cseppet sem rendszeresek, szóval ez még nem az igazi...

37-38hkm

2011. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz mindenkinél másképpen zajlik, de én hármat szültem és nekem soha nem alul fájt a hasam alja.

Azok a jósló fájásokra jellemzőek.

Az igazi fájások a gyomorgödör felől lefelé tartanak (közben húzzák össze a méhet így tolják ki a babát)

A derékfájás szinte kötelező igazi vajúdásnál.

Ha mozgásra, meleg vízre oldódik, nagyobb szünetek állnak be akkor az jósló fájás.


Tényleg mindenkinél másképp zajlik, de ez az általános.

Nekem a szülésznőm mondta, hogy ezekre figyeljek és tényleg...3X bevált :D


Könnyű és szép szülést!

2011. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyok. De holnap mennem kell amnioszkópiára. Tényleg beindítja szülést? Nagyon fáj?
2011. okt. 7. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!