Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok olyan görcseim...

37 hetes vagyok olyan görcseim vannak hogy a falat lekaparom. Ez joslo? Vagy van valami baj?

Figyelt kérdés
ez ennyire fáj? azt hittem összeesek már.. sirni tudnék...mi lesz szülésnél???
2011. okt. 20. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A helyedben SÜRGÖSEN elmennék az ügyeletre, mert ha ennyire fáj, akkor az NEM jósló fájás, hanem a szülés indult meg.
2011. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ur Isten, a joslofajas soha nem ilyen fajdalmas, es nem jar ekkora gorcsokkel, hanem inkabb kemenyedes, meg erosebb menzis erzes. Azonnal menj be az ugyeletre, szerintem te mar szulni fogsz, de mindegy. :p Ezek mar szerintem igazi fajasok, ugyanez volt nekem is, azt hittem meghalok, sirtam a fajdalomtol, mire beertunk a korhazba mar 1-2 perces fajasaim voltak es 2 ora mulva kint volt a gyerek.
2011. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ csak azért gondolom hogy joslo és azt elfelejtettem irni hogy elmulik majd pár ora mulva visszatér de megint elmulik...
2011. okt. 20. 08:13
 4/11 A kérdező kommentje:
csak ezért nem mentem mert mire odérnék elmulik és egy jo ideig megint semmi szoval tegnap kb 6 szor éreztem ezt ma egyszer de azota semmi...és elég sokáig tart a görcs szoval nem ilyen 1-2 percig :(
2011. okt. 20. 08:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjél dokihoz, inkább lásson és Ő mondja, hogy nincs baj!
2011. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj be - mert az is vissza-visszatérő görcsökkel jár ha fokozatosan leválik a méhed! - a jóslók nem ilyenek!!! vigyázz magatokra!
2011. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
müt a doki de már tud fogadni szoval megyek ....
2011. okt. 20. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj majd, hogy mi volt!
2011. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megvizsgältak minden a legnagyobb rendben csak annyit mondott rä mondani lehet a gyerek olyan pozicioba helyezkedik el hogy görcsöket okoz... de hogy ennyire??
2011. okt. 20. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Na orulok, hogy minden rendben. En voltam a 2. valaszolo. Igen, pont a lenyeget nem irtad, mert en azt hittem folyamatosan ilyen fajdalmaid vannak, akkor tenyleg nem normalis, mert vagy szules beindult, vagy mas baj van. Ha csak x orankent, akkor valoszinuleg joslofajas, vagy amit a doki is mondott. Biztos nincs baj, ha azt mondta o is, h. minden rendben.


Sok sikert majd a szuleshez!

2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!