Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposan babapiskóta? A...

9 hónaposan babapiskóta? A hagyományos, természetesen a cukorbevonatot lekaparom róla.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Lányomnak is adtam aztán tele lett pöttyökkel, a dokink meg jól letolt a lábamról mikor vittem hozzá. Teljes tojást tartalmaz, ezért volt az allergiás reakció. Meg lehet próbálni, nem mindegyik babának "árt". Először keveset pár napig, ha nincs baja eheti nyugodtan. Lányom egy éves múlt, most adtam neki megint,gyümölcsbe kevertem, most nem volt semmi negatív reakció. Ha kapsz tojásmentest akkor azt eheti nyugodtan, valaki itt azt írta egyszer hogy a cba-ban lehet venni, én nem találtam :(
2010. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Minek? Szinte mindent ehetne.
2010. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mennyi a cukortartalma, sztem tele van akkor is, ha lekaparod a tetejéről (de megmondom őszintén, hogy én nem adtam a gyerekemnek, mert én is ezt hallottam, szóval rá se néztem...). Inkább a kiflicsücsök, ha rágcsáltatni akarod.
2010. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem adtam .Inkább háztartási kekszet adtam(nincs benne tojás,sem tej) v. kenyér héjját.
2010. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!