Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetek óta bedugul a fülem....

Hetek óta bedugul a fülem. Mit lehet tenni ellene? Orvosnál voltam, és minden rendben van.

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, de nálam sem találtak semmi kórosat. Sokat nem tudsz, próbáld befogni az orrod és fújni, hátha kipattan. De ne erőltesd, bár tudom,nagoyn kellemetlen...
2008. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt a terhességem alatt olyan időszak, mikor minden előjel nélkül bedugult a fülem és akármit csináltam, nem akart kidugulni, aztán több óra után magától kidugult. Nem tudom, mitől volt. Aztán a végefelé elmúlt.

2008. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hetek óta ettől szenvedek, naponta csak egy két percre szűnik meg, vagy még annyira sem. Alig hallok a jobb fülemmel. Kérlek, ha bármit megtudsz ami hatásos, írj e-mail-t. Nagyon köszönöm! Jobbulást!
2008. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak akkor múlik el, ha lehajolok, de a növekvő pocimmal....:-) Egyébként, ha lefekszek is megszűnik. Lehet, hogy az alacsony vérnyomásom miatt van? A doki se tudott semmit mondani. Remélem, elmúlik neked is hamarosan, elég kellemetlen tud lenni..
2008. márc. 11. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pár hete be szokott dugulni, de csak a jobb fülem. Nagyon zavaró, mert még a lélegzetvételem is hallom. Az orvosom azt mondta sose hallott ilyet, menjek fül-orr-gégészhez. Hát nincs kedvem. Biztos vagyok benne, hogy a fülemnek semmi baja. Nekem is akkor múlik el, amikor lehajolok. Ja és nem minden nap csinálja. Azt is megfigyeltem, hogy amikor egy kicsit is felkapom a vizet, vagy aggódom, akkor jelentkezik, ezért én is a vérnyomásomra gyanakszom, hogy ahhoz van köze, de nem biztos. Ha tudtok valami biztosat, engem is érdekelne.

18 hetes kismama

2008. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én voltam a fülészeten, meg is vizsgáltak rendesen. Semmi bajom. A doki csak annyit mondott,hogy terhesség alatt az orr eldugulhat és ez kihat a fülre is. Semmit nem tudnak csinálni vele.
2008. márc. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!