Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az Afp eredményről nem...

Ha az Afp eredményről nem telefonálnak első héten hogy baj van akkor minden rendben vagy ezt majd csak az orvosnál tudom meg. Azt mondták telefonálnak ha baj van. Egy hete vették le?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
az afp eredmény miatt ne izgulj,ha nem lesz jó,egyáltalán nem jelenti hogy baj van!Olvass utána véleményekről az afp-vel kapcsolatba.ez már csak egy beparáztató fölösleges vizsgálat!Mindenki nagy figyelmet szentel neki,pedig nem ennek kéne,van ahol már nem is csinálnak.barátnőm 30 hetes,neki se lett jó és semmi baja se neki se a picinek.bár nekem nem volt baj vele.
2010. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták hogy két héten belül megjön, és hogy ha egy héten belül nem kapok értesítést, akkor biztosan jó lett az eredmény. Három hete múlt hétfőn hogy levették, de még nem kaptam semmi értesítést, tegnap próbáltam megszerezni, de még nem jött össze.

Ezek szerintem jó lett az eredményem, pedig ikreket várok, amire azt mondják hogy mindig fals eredményt ad. Ki érti ezt?!

Szerintem ha a héten nem telefonálnak, biztos jó az eredményed.

2010. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! 1 hét kevés, legalább 2 hét, mire meglesz az eredmény, nekem legalábbis azt mondták, hogy a 3 hét sem ritka. Szóval ne idegeskedj feleslegesen!
2010. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok nekem csak annyit mondtak hogy majd küldik a védőnőnek vagy az orvosnak és telefonálnak ha baj van.Nem tudom egyáltalán minek van ez a vizsgálat mindenkit csak be paráztatnak vele.
2010. ápr. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!