Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen kínai büfés...

7 hetes terhesen kínai büfés kaja? Jól át lehetnek sütve amik benne vannak?

Figyelt kérdés
Azt hozzáteszem,hogy szinte rendszeresen fogyasztom,ugyanis rákattantam.Kicsit vegyek vissza igaz?Azt hallottam igen sósak ami nem jó és tofut is tartalmaz,ill.rákot,kagylót.De ha jól át vannak sütve,főzve,akkor nem lehet probléma nem?Korai terhesen kockázatosabb még ezeket enni?
2011. szept. 16. 15:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem naponta eszem,úgy heti 3 alkalommal.
2011. szept. 16. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyél nyugotan .A kínai kismamák szerinted mit esznek?...
2011. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

remélem, mert én is állandóan azt ennék, ha lehetne..:)

a terhességem előtt is imádtam, de most megveszek a csípős káposztasalátáért meg a szezámmagos mézes husiért, meg a szecsuáni csirkéért, meg a csípős levesért...

na jó be is fejeztem...:D

2011. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi bajod! Én is kínaiba kajáltam, olyanba, amit ott sütnek előtted, és neked kell össze válogatnod, hogy mik legyenek benne! Én ráktól elkezdve tintahal, mindent rakattam bele, mert kívántam! Pedig azt mondják, nem nagyon szabad enni! De kérdem én, azokban az országokban, ahol szinte csak ilyeneket esznek, ott mi van? Amúgy meg szerintem ha a babádnak "nem esik jól", azt úgyis jelzi! Nyugodtan egyél!
2011. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

uygan már, nem gyomorbeteg vagy, n ahenm terhes.


Én tiramisut is ettem, meg tatárb-et.


Le lehet pontozni, de terhességi cukorbetegségem volt és örültem, hogy van valami, amit ehetek.

A virslit, felvágottat meg már nagyon untam.


A tiramisut diabetikusra csináltuk.


Hogy fokozzam, szoptatás alatt is ettem/eszek mindent

2011. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A távolkeleti kaják pont, hogy nem vannak agyonsózva. A magyar ételeket semmi nem tetézi sózásban. :)

Átsütni. Hát az a biztos, amit te csinálsz otthon, úgyhogy ilyen erővel semmit sem.


Nyugodtan eheted! Én is a kínaira vagyok rázombulva a mostanival (lány lesz), az előzővel meg mekimániás voltam (fiú lett).

2011. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok :) kedves 15:57-es,mintha én írtam volna a soraidat :D terhességem előtt is megvesztem ezekért,most meg 2X annyira,Főleg a csípős levesük!
2011. szept. 16. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szia.én a 27.hétig kínai kajázdában dolgoztam,szóval egész nap azt ettem.ha jólesik egyél nyugodtan kínai kaját.semmi baj nem lesz belőle!jó étvágyat hozzá és boldog babavárást
2011. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor gondolom biztos jól át vannak sütve.a magyar vendégek miatt is gondolom kismamákra is gondolnak,nincs kiírva,hogy nekik tilos.
2011. szept. 16. 16:39
 10/11 A kérdező kommentje:
ja bocsi,igen,megelőztél :) akkor köszönöm szépen :)
2011. szept. 16. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!