Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, hogy 6 hetes...

Mit jelent, hogy 6 hetes terhesen szívműködés még nem mutatható, és a petezsák 17x6 mm elnyújtott, benne embriócsomó?

Figyelt kérdés
Szerdai ultrahangon mondta ezt az orvos, hétfőn kontroll. Azóta majd meg őrülünk a párommal. Rengeteget sírok, ideges vagyok. Az utolsó menstruáció szerint 8 hetesnek kellene lennie, de a leletek szerint csak 6. Vélemény: Missed AB suspect. Egy hét múlva kontroll.Az elnyújtott petezsák nagy baj? És a szívhang hiánya? Van tapasztalatotok?
2009. szept. 18. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne sírj, ne ess kétségbe! ilyenkor még csak a kis petezsák alakult ki, természetes, h nincs szívhang. Nekem is először csak a petezsák volt látható! Ne aggódj és ne idegeskedj, mert azzal többet ártasz! Nyugi! Minden rendben lesz!!!
2009. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És szerinted az elnyújtott petezsák baj? Miért írta véleménynek, hogy missed AB? Nem a saját orvosom vizsgált, de később őt is felhívtam, és azt mondta, hogy kellene lennie szívhangnak. És miért csak hat hetes vagyok a nyolc helyett. Lehet, hogy ez is azért van, mert nem fejlődik jól?
2009. szept. 18. 11:33
 3/22 edus83 ***** válasza:
100%
Inkább készülj a rosszabbra,nekem is így volt eldeformált petezsák,szív hang semmi:((!!!6héten kell már lenni,lehet nem fejlődött rendesen:((!!könnyű írnom,hogy ne bánkódj én is így voltam megműtöttek rá 2 hónapra megint babás lettem és már 5 hós kis mama vagyok!!!Ne szomorkodj vannak csodák,lehet te pont megéled és mégis lesz szív hang,álltalábana gén hibás babák mennek el:((!!ne add fel!!
2009. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is szinte ez volt. Elnyúlt petezsák, szívhang nem volt. Ekkor 7 hetes voltam, de a petezsák mérete csak 5 hetesnek felelt meg. Engem a dokim biztatott, hogy hátha hamarabb fogant, de én tudtam hogy nem. Kaptam magzatmegtartót, de rá 2 napra elkezdtem vérezni, és missed ab lett belőle. Sajnálom, remélem nálad nem ez lesz, majd a controllon kiderül, feljődött-e a babád. Fel a fejjel!!!
2009. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az első uh a menstuáció kimaradása után egy héttel volt, akkor azt mondta, hogy valamit lát, lehet petezsák is, de nem biztos. Rá egy hétre látott egy 6x4,5 mm-es szabályos petezsákot benne embrióval,amit 4-5 hetes terhességnek véleményezett. Ezt követően másfél hétre kellett visszamennem, ez volt most szerdán, és ekkor mondták azt amit írtam.
2009. szept. 18. 12:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
szia! nálam üres peteszákot látott a doki uh-n a 6. héten. vártunk még egy hetet, már úgy volt, hogy műtenek, amikor a kontrollnál meglátták a szívműködést. ott sírtam el magam. most 14 hónapos a babánk. próbálj pozitívan gondolni rá. tudom nehéz...
2009. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Először is nyugodj meg!!!

Bírom az olyanokat hogy "ilyenkor már kell lennie szívhangnak".NEM MINDENKI EGYFORMA ÉS NEM MINDENKINEK EGYFORMÁN FEJLŐDIK A BABÁJA!!!Minek írják ezt mikor nem is tudják hogy más variánsok is vannak.Nekem speciel 8 hetesen volt szívhang először.Naaa?És?Akkor én is készülhettem volna a rosszra?Az már régen rossz ha a rossz dolgokba "éled" bele magad.Csak is a POZITÍV gondolkodás!!!!!!!Azért mert valaki úgy járt ahogy nem azt jelenti hogy te is így fogsz járni!!!!!!Erre lenne egy történetem,de kicsit hosszú lenne de a lényeg hogy azóta megszületett a baba és 2 hetes.Fel a fejjel!

32 hetes km.

2009. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy könnyű ezt írni, de nyugodj meg ez a legfontosabb. Lehet hogy nem félidőben fogant a baby, akkor még lehet hogy a jövő héten már lesz szívhang. Az elnyújtott petezsák viszont nem jelent túl jót, annak szabályosnak kell lennie...tapasztalatból mondom, mert sajnos nekem is volt missed ab-om. Azért ne add még fel, én szorítok Neked. Majd írd meg hogy mi volt UH-on. Fel a fejjel!
2009. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Akik esetleg kíváncsiak a történet végére:voltam vizsgálaton. Sajnos semmi jó. A biztonság kedvéért vettek vért, meg holnap is vesznek, hogy összetudják hasonlítani, és azután szerdán műtét. A petezsák már elmosódott szélű, és csak embrió töredékek vannak benne. Nem lehet leírni azt a fájdalmat, amit most érzék. Remélem mindenki más szerencsésebb lesz, és egyszer még én is tartozhatom a szerencsés és egészséges kismamák körébe. Köszönöm mindenkinek a választ, és a biztatást.
2009. szept. 21. 11:58
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom.
2009. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!