Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, hogy 6 hetes...

Mit jelent, hogy 6 hetes terhesen szívműködés még nem mutatható, és a petezsák 17x6 mm elnyújtott, benne embriócsomó?

Figyelt kérdés
Szerdai ultrahangon mondta ezt az orvos, hétfőn kontroll. Azóta majd meg őrülünk a párommal. Rengeteget sírok, ideges vagyok. Az utolsó menstruáció szerint 8 hetesnek kellene lennie, de a leletek szerint csak 6. Vélemény: Missed AB suspect. Egy hét múlva kontroll.Az elnyújtott petezsák nagy baj? És a szívhang hiánya? Van tapasztalatotok?
2009. szept. 18. 11:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlanám a Hello Baby magazint!

Úgy fáj, ahogy olvasom, mi történt! Imádkozom érted és egy új kis életért!

2009. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%
Áprilisban az orvosom ugyanilyen diagnózist állított fel: 32 mm-es elnyújtott petezsák, benne kis embriócsomó selythető. A vitalitás azonban kontrollt kíván. Ezt írta a leletre, és hozzátette, hogy szerinte miss.ab. lesz a vége. Elmentem egy másik dokihoz, egy ultrahangdiagnosztához. Hál istennek hogy ezt tettem!!! NEKED IS EZT TANÁCSOLOM, mert most már 28 hetes terhes vagyok, és teljesen egészséges a kislányom. Remélem Veled is hasonló lesz!!! Minden jót!
2009. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!