Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-heteske vagyok! Véleményete...

32-heteske vagyok! Véleményetek, tapasztalatok alapján kik szülnek könnyebben? A soványabbak, vagy a molettebb kismamák?

Figyelt kérdés
Mitöl függ hogy valaki könnyebben vagy nehezebben tágúl?Valami segítség?
2009. ápr. 23. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs általános recept! A molettebbnek talán könnyebb a kitolási szak, mivel szélesebb a csípője és könnyebben átfér a baba, a soványabbak viszont könnyebben tágulnak többnyire, mert rugalmasabb az ízületük. De szerintem egyénfüggő, azt ugyanis nem tudhatod előre, hogy a méhszájad milyen könnyen fog kitágulni. Segítségként a málnalevél teát szokták javasolni, de nem mindenki ihatja, nézz utána a neten!
2009. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem nem függ annyira a testalkattól. Segíthetnek a homeopátiás szerek és a gravitáció (ameddig tudsz inkább állva vagy sétálva vajúdj) amikor viszont lefekszel fordulj inkább az oldaladra jobban jön lefelé a baba. Nekem nagyon bejött a málnalevél tea pedig csak az utolsó héten ittam, valamint a homeopátia. És még valami ami fontos: ne félj:)

Könnyű szülést kívánok

2009. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem függ semmitöl. én a lányomat vajúdással együtt 1,5 óra alatt szültem meg ( 88kg voltam ) a szobatársam 95 kg (mindketten széles csipövel ) és 5 22 órát szenvedett
2009. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy akinek szélesebb a csípője, az könnyebben szül. De hogy a soványak vagy a molettek szülnek-e könnyebben? Szerintem nem lehet tudni.
2009. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az alkattól függ,hanem attól,hogy mennyit mozog a kismama a terhesség alatt!!!!!

Ha elhagyod magad nagyon meg fogsz szenvedni a gyerekedért.

Mozogj sokat,de ne erőltesd meg magad,ne emelj,ne nyújtózkodj,stb.

2009. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!