Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok és vettem egy...

24hetes vagyok és vettem egy pár apróságot a babának, csak úgy jelképesen. A rokonság letolt hogy ne merjek több semmit venni, várjam ki a végét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Bírom a rokonok részéről ezt a pozitív, támogató hozzáállást. Ezen az alapon ne vállalj terhességet, mert lehet, hogy el fog menni a baba.

Szerintem vásárolgass, amit tudsz, mert ha jól számolom, pont a legnagyobb nyárban fogsz szülni. Gondolom nem akarsz te se 40 fokban, esetleg bedagadt lábbal, hatalmas hassal futkosni vásárolni.

Én a 26. hétben vagyok, megvan a babakocsi, digitális kütyük (légzésfigyelő, mellszívó, lázmérő, orrszívó), néhány body, hálózsák, babaszoba már készül.

Jó egészséget, boldog babavárást!

2009. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ráadásul tudjuk azt is hogy kislány.Pár kombidresszt vettem és kiscipőt,ezen akadtak ki.
2009. ápr. 22. 11:05
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakozom én is! Ez babona! Na és hol marad a pozitív hozzáállás? Így is sokat aggódunk a terhesség alatt, de hogy úgy várjuk a babát hogy valami lesz.... Mindenki azt vonzza be amire sokat gondol, ill. sokat mondogat. Csak arra lehet gondolni hogy minden rendben lesz. Nyugodtan vásárolj, ilyenkor már én is fogok. Még csak 16 hetes vagyok, ha már tudni fogom biztosra a nemét (12 hetesen 4D-n kislányt mondtak), akkor én is elkezdek vásárolni, akár 1-2 rugit, érezze csak a baba hogy készülünk rá, nagy szeretettel várjuk. És tényleg, majd 40 fokos melegben óriási hassal nem lesz kellemes a vásárlás.

Amúgy a nagy átlag szerint azért a 12. hétig ha baj van, akkor a természet elintézi a dolgát! Természetesen a kockázat végig fennáll, de azért nem sok olyat hallottam hogy a terhesség végén baj legyen. Előfordul, de ritka. És nem is szabad erre gondolni és a falra festeni az ördögöt. Pozitív hozzáállás!!!

Nagyon sok boldogságot és jó vásárolgatást kívánok! :)

2009. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
17+5 hetes vagyok, de a kiságyat már megvettük. Olyan olcsó és jó minőségű volt, hogy vétek lett volna otthagyni. Igaz, hogy még nincs itthon, hanem anyósoméknál van szétszerelve, de már megvan. Egyszerre meg képtelenség mindent megvenni. Ha megint lesz egy kis "felesleges" pénzünk, akkor a babakocsit, meg a szekrényét is meg fogjuk venni, az tuti. Jövőhét hétfőn megyünk a 18 hetes ultrahangra, akkor már talán a nemét is fogjuk tudni, és úgy könnyebb lesz vásárolni, de nem hagyjuk az utolsó hónapokra.
2009. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!