Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes 3 napos vagyok....

16 hetes 3 napos vagyok. Vehetek már valami apróságot a babának? Vagy még korai?

Figyelt kérdés
Még nem tudjuk biztosra a nemét, de nem is baj, uniszex dolgokat is lehet venni, és csak valami kis apróságra gondoltam. Még nem vásároltunk semmit, majd a 20. hét után. De már úgy vennék valami apróságot.
2009. ápr. 25. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha te úgy szeretnéd mért ne vehetnél:)! Vegyél csak:) pl cumi vagy kis zokni vagy bármi apróságot! Én is vettem.Sőt még kb.terhességem előtt 1.5 évvel is vettem neki egy kis rugit mert annyira édes volt!! :)Hidd el olyan jó elővenni és nézegetni:)! 24 hetes km
2009. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm. Igen,csak valami jelképesre gondoltam, bár nem vagyok babonás.


Boldog babavárást Neked is! :)

2009. ápr. 25. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia nyugodtan vehetsz.

Én 16 hetesen vettem meg az első kisruhákat, mikor leértékelésbe futottam váratlanul.

Fehéret, sárgát, zöldet...

Azért is érdemes apránként elnyújtva megvenni szerintem, mert így nem kell egyszerre elkülöníteni azt a nagy összeget.

A minap összeszámoltam, h eddig mennyit költöttünk és még mennyit kell, és bizony ember legyen atalpán, aki ezt egy hónap alatt ki tudja gazdálkodni! :)

Vásárolj nyugodtan!

Üdv 32 hetes

2009. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, mi már 12 hetesen megvettük a babakocsit, mert akkor volt olyan amit kinéztem. Azóta minden hónapban vettünk 1 nagyobb dolgot, és több kisebbet, még így is hiányzik ez az, de anyagilag sokkal jobban kijöttünk így, és jó érzés hogy a nagyja már megvan!Én el nem tudnám képzelni, hogy oldanám meg utolsó hetekben a vásárolgatást, mosást stb, már így is nehezen mennek a dolgok! Üdv: 34 hetes kismama
2009. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)

Akkor elkezdek majd nézelődni és ha látok valamit jó áron akkor megveszem. Én sem akarom majd a végére hagyni főleg hogy a nyár a nagy meleg miatt nagyon nehéz lesz és nagy hassal a 40 fokban mászkálni nem éppen kellemes.

2009. ápr. 25. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok,de nekem már minden megvan:babakocsi,kiságy,pelenkázó,csomó ruci,csak a cumisüvegek,meg ezek az aproságok hiányoznak még.ugy 16 bhetes lehettem mikor elkezdett gyarapodni a babakelengyém,jo igaz ennek egy részét a drága nagyszülőktől kapta a pöttöm.

szerintem ha nem vagy babonás nyugottan vásárolgass.

2009. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uhhh, mi 20 hetesek vagyunk, és még nem vettem semmit, most megrémisztettetek!! El vagyunk már késve? remélem nem. Mi szept. elejére várjuk és úgy gondoltuk, h majd júni-júliba elkezdjük, de akkor lehet el kéne hamarabb?
2009. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok mint az utolsó válaszoló csak én azért nem mertem még vásárolni mert tavaly volt egy vetélésem és még kicsit mindig félek,habár nincs semmi bajunk hála égnek. Lassan én is elkezdem,mert a héten pont megkaptam sógornőmtől a babahordozót,és egy csomó kisruhát. ugy gondoltam akkor lassan már veszek pár dolgot én is.
2009. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Nem hiszem hogy el lennék késve, és 20 hetesen sincs senki elkésve, csak már vennék 1-2 apróságot. :) A nagybevásárlást majd júni-júliban akarjuk. Addig nézelődök, de persze ha valami nagyon jó áron van az nem szabad kihagyni. :) A legvégére nem akarok hagyni semmit, csak összekészíteni a korházi csomagot, kimosni a holmikat...stb.
2009. ápr. 25. 16:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan vásárolj pár apróságot, és nézelődj. Ha valami akciós nem szabad kihagyni, sokat számít pár ezer forint is.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!