Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok és vettem egy...

24hetes vagyok és vettem egy pár apróságot a babának, csak úgy jelképesen. A rokonság letolt hogy ne merjek több semmit venni, várjam ki a végét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

22 hetes vagyok. Én már nagyon szeretnék vásárolni, csak nem tudjuk, fiú-e vagy lány. Semleges színű maradt a kislányomról, fiús cuccokat akarok venni. Már ha fiú :)

Én már a 18. hét után vettem volna, ha megmutatja magát!

És fogok is a jövő héten, ha megtudom!


22 hetes kismama

2009. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Babona, babona , babona. Tessék csak nyugodtan gyűjtögetni a holmikat , minél előbb meglesz , annál jobb!

Arra nem lehet gondolni , hogy "nehogy elkezdjek babakocsit is nézegetni , mert mi lesz ha....." Én a helyükben ehelyett veled együtt mennék vásárolgatni a kis jövevénynek!!

Azt hiszem , 24 hetesen elég jelét mutatja annak, hogy életképes baba!!:)))


35 hetes kismami

2009. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia

Nekünk ilyenkor már sok minden megvolt ha valamit láttam nagyon jó akcióba hát tuti nem hagytam ott mivel volt időm válogatni stb így volt időm,erőm mindennek utána járni hol vannak jó akciós cuccok nem akartunk az utolsó 1-2 hónapra hagyni a dolgokat sok lett volna egyszerre pénzbe meg soha nem lehet tudni milyen meglepetés dolgot kell hirtelen fizetni

Én nem vagyok babonás és úgy voltam vele ha bármi is történne késöbb úgyis szükségünk lesz a cuccokra igaz volt pár dolog ami így is lemaradt és még mi a kórházba voltunk férjem rohangált érte

2009. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok. Bocs , lehet hogy félreértettem. Ha a neme miatt kérdezed, akkor meg "semleges" darabokat lehet venni már ilyenkor is! (pl. zöld , fehér, halványsárga színűeket)
2009. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem utolsó előtti :) de mások is gyorsan írnak :)))
2009. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Babona ide vagy oda, sajnos az egyik ismerősömnek a 37.héten váratlanul, minden előzmény nélkül meghalt a babája. Gondolhatod milyen "jó" érzés lehetett neki hazamenni a kórházból gyerek nélkül a teljesen berendezett babaszobába. Nem mondom, hogy semmit ne vegyél, de szerintem még bőven ráérsz, akármekkora is egy-egy üzletben a kísértés. Sajnos rossz bármikor történhet bárkivel. Most nem elrettentésként írtam, de sajnos előfordul az ilyesmi is. :(
2009. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Ez hülyeség. Nem lesz baj ha valakinek baj van nem azért mert vannak kis cuccok. NA meg mindent nem lehet egyszerre megvenni a végén. Esetleg akinek engedi a pénztárcája. Én hetes vagyok. A kiságyat már megvettük 20 hetesen csak nem raktuk még össze. Meg van már jó pár cucca a picinek. Jövő hóban a baba kocsija is meglesz. Ha mást nem apróságokat nyugodtan vegyél Ne mondd el nekik :)!
2009. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos vannak ilyen negatív példák is, de ezt egy terhes kis maminak nem nagyon kell kifejtegni ... (és ezt rosszindulat nélkül írom!!)

Én pont most vagyok abban a szituban , hogy nagyjából összegyűjtögettünk mindent , de mégse pakolok, mert festünk. Ha nem lennének cuccok , nem is tudnám , mit kezdjek, hova rohanjak "utólag" értük....

Legyen bátorsága hinni abban , hogy egészséges és jól fejlődő babája van! :)))))

2009. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Butaság szerintem is ez a hozzáállás! Egy babának nem attól lesz baja, hogy veszel neki dolgokat! Baja lehet azután is ha megszületik. És akkor se vegyél neki, mert mi lesz akkor? Ne is foglalkozz velük! Amúgy elmondanám, hogy így a vége felé már nem olyan egyszerű mozogni! Szerintem nem szabad mindent az utolsó időkre hagyni! Azt pedig nem várhatják el, hogy kimaradj ezekből! Mármint a vásárlásból! Szerintem meg nyugodtan vásárolgass! :)

34 hetes kismami

2009. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
én is már vettem volna,nekünk kislány jön,22hets vagyok,csak azért nem vettem mert most a gyerekszobát alakítjuk 2dszemélyesre,szóval babonával ne foglalkozz,fiamnál ilyenkor már megvolt a babakocsija,pár játék ez-az mert olyan helyen voltunk,ahol vétek lett volna nem megvenni amit találtunk
2009. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!