Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a babám jelez? Hason...

Lehet a babám jelez? Hason alszok, de már csak úgy kényelmes ha az egyik lábamat felhúzom, mert ha teljesen hason fekszem akkor elkezd vm belülről szurkálni.16 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nem nyomom össze véletlenül sem ugye? Nappal még nem éreztem Őt, vagy nem tudom hogy Őt érzem-e, de este lehet Ő volt? Első baba.
2009. ápr. 21. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizony ő lehetett és szerintem nem kényelmes úgy neki. Úgyhogy ideje leszoknod, a hason alvásról. Amúgy én is így jártam.
2009. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igyekszem már úgy feküdni hogy kitámasztom a lábammal magamat, úgy jó, de ha véletlenül is teljesen hason vagyok akkor érzem ezt. Akkor rögtön váltok, és már sokat vagyok oldalt.


Nagyon köszönöm a választ!

2009. ápr. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!