Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdődik az...

Hányadik héttől kezdődik az álmosság, mármint úgy értem, hogy korán fekszel, későn kelsz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

5-6-ik héttől :)Én még most is ezt érzem!Boldog babavárást!

üdv:14 hetes kismami

2008. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most vagyok a hetedik hétben és még mindig lótok futok mint akit felhúztak. Attól féltem, hogy majd nem tudok dolgozni, de nekem ez a tünetem egyáltalán nincs. Engem az Elevit annyira feldob, hogy pl. ha elfelejtem reggel bevenni és délután eszembejut, késő estég nézelődök az ágyban. Nem kötelező minden tünetnek jelentkezni. Ha nincs örülj neki, én ettől féltem a legjobban, meg a hányástól de egyenlőre nincs és bízom benne nem is lesz.

2008. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más, én is 7 hetes vagyok, de ált. azért fekszem le hamar, mert az egész napos hányinger teljesen kikészít és inkább alszom, aztán reggel nagyon korán felébredek, mert megint jön a hányinger :( Én is Elevitet szedek és olvastam, hogy pl. attól is lehet hányinger, bár a vényen az van, hogy csillapítja, de nekem nem. Ezért mától pár napig nem szedem, aztán meglátjuk. Szerintem mindenkinél más a tünet, örülnék, ha csak fáradt lennék!
2008. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek nincsenek napra pontosan meghatározva. Van akinek semmilyen terhességi tünete nincs, másnak az összes megvan. Ha te fáradtank és álmosnak érzed magad, hát akkor neked akkor kezdődött, de ettől még másnak lehet, hogy egészen máskor. Felesleges ezeket a tüneteket lesni, mert lehet, hogy semmi ilyen nem lesz. Vagy lehet, hogy egy-két tüneted lesz, és más nem. Az jó, ha számítasz rá, hogy mi az, ami előfordulhat, de nem kell ezekkel foglalkozni, mert a végén minden ekörül fog forogni. Szóval azt tanácsolom, hogy ne időpontokat figyelj, hanem figyeld magadat, a szervezeted, és majd az megadja a választ.
2008. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy Nálad is előjön! Nálam a 7. héttől kezdődött...
2008. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első hetekben kb.5-6.héttől kezdve,(de ez napközben is jelen van, hogy nagyon fáradt vagy és ebéd után legszívesebben lefeküdnél aludni vagy csak pihizni egy kicsit, főleg ha dolgozol) aztán pedig elmúlik és jön egy olyak korszak amikor annyira fittnek érzed magad mintha nem is lennél terhes. Én pl.:reggel 8-és 8.30 között szoktam ébredni, de van úgy este, hogy éjfél-1 óráig is tévézem. Én már nem dolgozom, megtehetem.

21 hetes kismami

2008. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!