Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszorult levegőre valami...

Beszorult levegőre valami tippetek?

Figyelt kérdés

22 hetes kismama vagyok, és az elmúlt pár napban rendszeresen jobb oldalon fenn, beszorul a levegőm. A babám nem lehet, mert lenn érzem "bukfencezni".

Van esetleg valami ötletetek hogyan szüntethetném meg? Köszönöm!


2011. aug. 30. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jajj de szörnyű ez..nekem is volt ilyen.A 4. nap már bőgtem, aludni és levegőt venni is alig tudtam.Én annyit tudtam kezdeni vele, hogy hátra feküdtem megfeszítettem a mellkasom és mély levegőket vettem.Mondjuk nagyon nem segített, de akkor jobb volt kicsit...Kitartás...
2011. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Éppen a földön fekvésnél tartok. :-)
2011. aug. 30. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olvasod-e még, de a kálcium is jót tesz! Nekem azt mondta az orvos, hogy ez azért van, mert kalciumhiányom van és a simaizmok attól is görcsölhetnek. Bár én nem vagyok/voltam terhes, de hátha segít neked is!
2011. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!