Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug. -ban születendő babát...

Aug. -ban születendő babát mikor vihetek ki levegőre majd? (sétára)

Figyelt kérdés
ilyenkor is kell a fokozatos levegőztetés ha nyári,vagy csak hidegebb időben?És mennyi ideig lehetünk kint mikor először kiviszem,és az azt követő napokban?Köszönöm ha segítetek!(31h)
2010. jún. 9. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 éves lesz most augusztusban.

Mivel a kórház 20 kilométerre van, már hazafelé is "levegőzött":)

Legközelebb 1 hetesen vittem az ablakhoz, az ki volt nyitva.

rendesen utcán 3 hetesen volt, addig csak kimentünk az ajtóig, utána már az udvarra, stb.

2010. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, az lemaradt, az első séta a parkig vezetett, az kb 10 perc séta volt, állandóan megállítottak ugyanis.
2010. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lányom is augusztusi. Nekünk is messze van a kórház és ráadásul onnan nem haza hanem a gyerekorvos magánrendelésére vittük.semmi baja nem lett. Szinte már másnap mentünk sétálni, kellemes idő volt, nem vettem rajta észre, hogy akármilyen reakciója lett volna, aludt a babakocsiban. 1 hét múlva már 1 órát sétáltunk minden nap.
2010. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én július végén szültem. nyári szülésnél nagy jelentősége nincs a "levegőztetésnek". már a csecsemőosztályon tárva nyitva volt az ablak és úgy voltak a csecsemők. pont 35 fok körül volt mikor szültem. a kórterembe nem lehetett ablakot nyitni de ahová a csecsemősök elvitték ott nyitva volt az ablak. egyébként mikor majd hazaviszed ott is nyitsz majd ablakot, mert meleg lesz. így már találkozik a levegővel. nekem olyan 7-8 napos volt hogy este sétáltattuk először mikor már kellemesebb volt a levegő és elsőre 1 órára sikeredett. semmi baj nem történt. nyáron nem kell annyira betartani a 20 percet. persze nyilván ne 35 fokba vidd ki hanem mikor már jobb a levegő.
2010. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Augusztusban lesz 2 éves a fiam. Mikor hazahoztuk keddi nap volt, egyből nyitva volt bukón az ablak, mert ugyebár baromi meleg volt. Szombatom már nagy sétára indultunk mamáékhoz akik 4 utcával lentebb laknak.
2010. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor csak én tartottam ennyire szigorúan a hagyományokat? :)

Anyukám így is kiakadt, h hathetes korig sehova sem szabad vinni:)


Melyik napra vagy kiírva? A többi válaszolónak, a tietek melyik napon született?

Az én fiam 14-én:)

2010. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is augusztusi, de mi sem vittük az utcára 3 hétig. Igaz akkor nagy kánikula volt akkor, meg persze féltettem is. De már most a 2. babánál nem leszek ilyen túl aggódós.
2010. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Aug.16-ra vagyok kiírva.Szerintem 2-3hetet biztos nem fogok várni hogy kivigyem,de majd azért a védőnőt is megkérdem,na meg attól is függ milyen nyár lesz...:)Szerencsére az orvos itt lesz 3percre,a kórház meg kocsival kb 6-8perc,úgyhogy semmi nincs messze.
2010. jún. 10. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:
22.41-es vagyok az én fiam is 14-én született Nyíregyházán.
2010. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam Jászberényben:)
2010. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!