Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák, akik...

Hogy vagytok kismamák, akik januárban szülnek?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiirva? Hiztatok valamennyit? Tudjátok már a baba nemét? És a nevét?:) Vettetek már valamit? Ha gondoljátok linkelhettek képet a pociról is.
2011. aug. 26. 17:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 29-re vagyok kiírva. A SOTE1-en fogok szülni. Van egy kislányom aki novemberben lesz három éves. Jövő héten remélem kiderül, hogy milyen nemű lesz a picim. Eddig négy kilót híztam,de volt 15 kiló "maradék" is rajtam:(

A babakocsit és a hordozót megvettem két hete, mert akciós volt amit kinéztem. Ha lány lesz, akkor nem kell sok cucc, de ha fiú, akkor venni kell pár pasis rugit. A többi holmink megvan, és a babázós barátnőkkel is cserélgetünk ezt, azt.

A hasam már most is nagy, a WCpapír-teszten kilenc kockás lettem:)

2011. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Köszi:) Dehogynem félünk a férjemmel együtt, mert semmi segítségünk nem lesz.Majd megoldjuk, biztos nagyon nehéz lesz,főleg amiatt félek, hogy a 2 évesemmel mennyit bírok majd foglalkozni.Nagyon nem tudunk előre tervezni,hogy akkor most ezt így azt úgy csináljuk, hiszen nem tudjuk milyenek lesznek a babák,ettől függetenül nagyon várjuk már őket és nagyon reméljük, hogy nem jönnek hamarabb, nem lesznek koraszülöttek.
2011. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én is remélem és minden jót nektek meg kitartást, türelmet! :)
2011. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
január 13 ra vagyok kiirva, kislány lesz és 1 kg ot hiztam
2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
szia :) én január 16ra vagyok kiírva, és ha minden igaz fiú lesz...Koppány lesz a neve, de ha megviccelne minkez és leányzó érkezik, akkor meg Jázmin :) én kereken 2 kg-ot híztam, a 20. hétben vagyunk...enyém is mocorog rendesen, de van hogy alig alig érzem párszor... néha meg beindul :))) mi sok cuccot örökölünk meg tudunk olcsóbban szerezni, de majd csak november végén kezdem berendezni a dolgokat.. :) jól vagyunk egyébként csak néha fáradtan, néha nehezebben alvósan az izgalomtól... első baba lesz :)
2011. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!január 3-ra vagyok kiírva, második baba és ugy tünik h fiú, bár nekem is nagyon nehéz elhinem, de remélem nagyon hogy az.van már egy 18 honapós lányom.2 kilót híztam és most nagyon jól érzem magam, ahoz képest hogy a 16-odik hétig minden nap hánytam.A neve Kristóf lesz, még nem vetem neki semmit de lasan elkezdek vásárolni neki.
2011. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Január 20 a menzi szerinti kiírt dátum :)

16-17.héttől érzem őt biztosan napi szinten, de előtte is csinált már huplikat, főleg reggel :)

Állva, mozogva még nem igen érzem őt, de lassacskán biztosan erősödik ahogy ő is nő :)

Én is olyan 2kg-ot híztam eddig hivatalosan.

Hát a neme nálunk is bizonytalan mint egyikőtöknél, nálunk is 17heti 4D-n fiút modnta, de nem biztire, aztán 19.héten genetikai uh-n, hogy nem lát herezacsit, lehet lány... nem tudom a dokim tippel-e még, de amiben bízok az a 28heti 4Dlesz, az a tuti, az ilyen kis korukban még azért összetéveszhető a kis nemi szervük.

Én először 12.heti uh után vettem két body-t egy turiban :)

Aztán semmi, és mostanában kezdtem kis ruhákat beszerezni apróságokat, de csak unisex színben, ami az elején kellhet, túl előre nem vásárolok, hisz jan-ban születik, 5-6hónaposan már ki tudja milyen rucik kellenek majd neki, úgy hogy 56-62-eseket veszek csak. Aztán lassan szept-okt csináljuk a szobátnkat ha kész után nézünk kiságyat, babakocsit. A többit meg szépen lassacskán.

Olyan karácsonyra kb. jó lenne a lényeggel elkészülni.


Mi Marcaliban fogunk szülni.

Hm, azt hiszem ennyi egyenlőre.

2011. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi január 12 re vagyunk kiirva!Ha jól láttunk mindent akkor fiú érkezik nálunk :)

Első baba lesz!

Már mindenünk megvan,megvettünk neki mindent! Már csak az én kórházi csomagomat kell összerakni és oké!

Kilók terén :-az első 8 hétben fogytam 4 kg, aztán most vissza sikerült szednem nagy nehezen 3.5 kg igy a 21 hét elejére :) Igy akkor még - fél kilóban vagyok :)

Nekem már látszik a pocim bár nagyon vékony vagyok :)

Nevünk is megvan!Szülni Egerben fogok!

2011. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Január 1-re vagyok kiírva. :) Már nagyon várjuk. Első baba.

Nem eszek sokat, de az 2. hónapig mégis 5kg-t híztam, a 3-ban 3kg-t, a 4-5.hónapban csak felet. Így most 8,5-nél járok. Kicsit sok, de nem tartom túl nagy gáznak. :)

Vasárnap tudtuk meg, hogy kistökös lesz. Lehet, hogy ki fogtok nevetni, de Bendegúz lesz a neve. Nagyon tetszik ez a név és ahogy érzem, már most igazi kis rosszcsont.

Venni nem vettünk semmit, anyukám vett neki takarót. :) Ráér szerintem a 7-8.hónapban.

Boldog babavárást!!!

23hkm

2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hát nekem két időpontom van már. Az egyik január 31 a másik február 5. Még eddig egy dekát sem híztam, ami idegesít egy kicsit, de szerencsére nem vészesen. Mi már tudjuk, hogy kisfiunk lesz és a Zsombor Péter nevet választottuk Neki :)

Nagyon babonás vagyok ezért nem vettem még a bébinek semmit, de minden ötletet elraktározok az agyamban későbbre, bár az emlékező képességem aktivitása jelentősen alábbhagyott mióta terhes vagyok. :)


18 hkm :)

2011. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!