Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák, akik...

Hogy vagytok kismamák, akik januárban szülnek?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiirva? Hiztatok valamennyit? Tudjátok már a baba nemét? És a nevét?:) Vettetek már valamit? Ha gondoljátok linkelhettek képet a pociról is.
2011. aug. 26. 17:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia! Január 20 körül érkezik és 2. baba lesz. Van egy nagylányom aki most 2,5 éves és most egy kisfiú érkezik. :) Mindenünk megvan, úgyhogy nem kell vennünk semmit csak ruhákat. Majd november körül elkezdem a vásárlást addig úgyse kapok téli holmit.:) Megvan már a név is, az apukájáról lesz elnevezve. Én már híztam jó sokat jó nagy a hasam is. Már +8kg.-nál tartok bár most sem vagyok túl nagy, 63kg. 72 engedélyeztem magamnak. :) A naggyal 80kg-al mentem szülni. :O Te, hogy vagy? Híztál? Első baba? Nemét tudjátok már?
2011. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én is 20-ra vagyok kiirva. Eddig épphogy sikerült 1kg-ot hiznom. Pedig eszek rendesen. Kislányom lesz ha minden igaz, nevét még nem tudjuk sajnos. Én már elkezdtem vásárolni. Igaz még csak apróságokat. Ja, és első baba.
2011. aug. 26. 18:09
 3/30 A kérdező kommentje:
Kedves második. Most boldog vagy, hogy ezt leirtad? Egyébként meg mit keresel itt, ha nem tetszik ez a fórum? Érdekes ember lehetsz.
2011. aug. 26. 18:11
 4/30 anonim ***** válasza:
Tök jó és hol fogsz szülni?
2011. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
A 2.-al ne foglalkozz, borítékolom, hogy max.14 éves lehet és már ideges mert kezdődik a suli ahol halálra cinkelik az osztálytársak ezért itt még gyorsan kiéli magát. :D
2011. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Szolnokon. Bár elég erősen elgondolkodom majd rajta, hogy talán mégse itt. És te?
2011. aug. 26. 18:13
 7/30 anonim ***** válasza:
Én Bp-en az ÁEK-ben elégedett voltam a múltkor is. Császárral szültem végül bár nem úgy indult, sokat vajúdtam de most is császárral szeretnék csak már vajúdás nélkül mert bevallom borzasztó nehezen viseltem A csaszi meg nem volt gáz nekem, persze fájt de az előzménykehez képest semmiség. Rosszakat hallottál az ottani kórházról?
2011. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen. Hallottam, hogy ott elég bunkók a csecsemősök, meg mindenki. A higiéniával is gondok vannak, meg Szolnokon ez az egyetlen kórház ahol lehet szülni és hát elég sok ott a nem magyar ember... Meg nekem sincsenek túl jó tapasztalataim.
2011. aug. 26. 18:24
 9/30 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, a csecsemősök itt se voltak kedvesek legalábbis max.1-2 volt rendes a többi olyan volt mintha valami feljebb való lenne vagy nem is tudom. Kicsit én is ki voltam emiatt de akkor ez volt a legkisebb gondom, nem akartam beszólni nekik inkább hagytam a fenébe. Hál'Istennek nem sok dolgod lesz velük mert gondolom ott is az anyukával van a baba non stop, gond csak akkor van ha kérnél valamit. :O Szerintem ha amúgy a dokid jó, akor azt a 3-4 napot bárhol ki lehet bírni. Úgyis csak otthon lesz az igazi.
2011. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én január 21-re vagyok kiírva. Eddig egy kiló jött fel, a pocakom növöget, és ha hanyatt fekszem, néha kidomborodik jobb oldalra a hasam, ugyanúgy, ahogy a lányomnál 3 éve. :) A nemét még nem tudom, mert hétfőn hasra fordult, keresztben feküdt, teljesen össze is gömbölyödött, és hiába nézte az orvos, nem sikerült meglesni. Ha lány Dóra, ha fiú Máté lesz. Semmit nem vettem, és nem is kell, mert a lányomtól és a húgom 2 éves és 8 hónapos fiától mindent örököl, többet is, mint amire szükség van. Én a SOTE II. klinikán fogok szülni. Jól vagyok, csak néha úgy érzem, hogy össze-vissza ver a szívem ebben a melegben...
2011. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!