Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák, akik...

Hogy vagytok kismamák, akik januárban szülnek?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiirva? Hiztatok valamennyit? Tudjátok már a baba nemét? És a nevét?:) Vettetek már valamit? Ha gondoljátok linkelhettek képet a pociról is.
2011. aug. 26. 17:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én is január 20.-ra vagyok kiírva, van már egy kisfiam, aki decemberben lesz 3 éves, elvileg úgy néz ki, hogy kislányom lesz, de még nem merem elhinni. Pénteken megyünk 4D-ra, ha ott megerősítik, mondjuk, hogy elhiszem. ha valakit érdekel esetleg, épp tegnap kérdeztem róla:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

pont emiatt még nevünk sincs, és nem is merek vásárolni, pedig már nagyon szeretnék, de megvárom a pénteket.

A II. Nőin szülök most is, ugyanannál a dokinál és szülésznőnél. nekem 1-2 dolgot leszámítva pozitív tapasztalatom van.

eddig 5 kg-t híztam, bár súlyfelesleggel kezdtem, a hasam pedig hatalmas.:D

2011. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A belinkelt kérdésedhez én annyit fűznék hozzá, hogy én is nehezen hittem el, hogy lányunk lesz. Párom családjába, nem nagyon született még lány és nálunk se sok lány van. De én már nagyon beleéltem magam abba, hogy kislány lesz :) Szerdán megyek uh-ra, remélem még mindig kislánynak mutatja magát :D
2011. aug. 27. 14:12
 13/30 anonim ***** válasza:
14:02 - de jó, hogy te is a II. Nőin fogsz szülni! Dokim van, de szülésznőm még nincs, az elsőt az I. Nőin szültem, csak dokit váltottam. A húgom már szült a II.-en, de ügyeletes szülésznőnél. Megkérdezhetem, hogy te kit választottál?
2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Január 20-ára vagyok kiírva. 17 hetesen 4D-n azt mondták kisfiú, de most szerdán voltam kötelező ultrahangon ott pedig azt mondták kislány. Két hét múlva visszahívtak, hogy megnézzék mégegyszer.

Eddig 3 kg-ot híztam. Második terhességem, van egy 7 éves lányom. 15 hetesen mozdult meg először a baba. Valamikor aktív, de valamikor nem érzem egy-két napig a mocorgást. Ti hogy vagytok ezzel???

19 hkm

2011. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Én a 16.héten éreztem először, hogy mozog, azóta mindennap. Az utóbbi 2-3napban meg már olyanokat mozog, hogy néha meg is ijedek :D
2011. aug. 28. 13:34
 16/30 anonim ***** válasza:

14:02-es vagyok, az én szülésznőm Barnáné Adrienn, egyben a barátnőm anyukája is.:)

egy igazi tündér, nagyon kedves, aranyos, türelmes, ha nem ismerném régebbről is őt választanám.

Neked ki a dokid? Nekem Paragi Péter, az elsőt is nála szültem, nem volt különösebb gond.

Hihi, akkor lehet, hogy egyszerre szülünk!:))))

2011. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Az én orvosom Tóth Ferenc, a Kútvölgyin volt korábban, a húgom mind a kettőt nála szülte, követte a II-re is. Nekem a váltás után volt egy terhességem, de végig véreztem, és 10 hetesen elhalt. Maximálisan korrekt volt, a műtétet kiválóan végezte, és többet lelkizett utána, mint én. Magánrendelésre járok hozzá, több időt és figyelmet kapok, mint a klinikán.

Az szuper, hogy így ismered a szülésznőt, elhiszem, hogy benne bízol legjobban! :) És tényleg lehet, hogy együtt leszünk bent!

2011. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

De érdekes, hogy majdnem mindenki 20.-ra van kiírva!

2011. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hát én 28-ra vagyok kiírva és ikrekkel :) Már van egy 2 éves fiúnk,de őket még nem tudjuk milyen neműek lesznek, talán hétfőn kiderül, akkor megyünk uh-ra.:) Még nem híztam semmit, bár a fiam után maradt rajtam felesleges kiló.

Hát mi veszegetjük a dolgokat mert sok minden kell még így is,hogy a fiamról maradt minden.Már mocorognak odabent kb 1hete kezdték:)

2011. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

1.vagyok!

Gratulálok az ikrekhez! :) Megkérdezhetem, hogy nem félsz? Lesz segítséged? Én így is félek picit, hogy mi lesz 2 gyerekkel de két csecsemővel...!

2011. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!