Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt először előtejetek?

Mikor volt először előtejetek?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, tegnap este volt pár csepp. Nem korai ez? Első babámat várom!
2011. aug. 25. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más.Nekem például szülésig nem volt észrevehető,hogy lett volna bármi is,viszont szülés utáni nap már volt rendesen tejem(szerda hajnalban szültem és délután már tudtam szoptatni)Pedig ez sem gyakori.
2011. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a terhességem 35. hetétől folyt az előtej, megszületett a kislányom, sajnos császáros lett, de aznap este már rendes tejem is volt. Pedig a császárosoknak általában később indul be 30 hetes km most még nincs előtejem
2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem első babánál 16 hetesen, most a másodiknál 18 hetesen. Ez csak a hormonoktól van, nem korai vagy késő, mindenki más.
2011. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál 36 hetesen észleltem először. 5 hónapos koráig szoptattam viszont nem apadt el rendesen a tejem, csak majd amikor 15 hónapos lett.Ennek 3 hónapja. Most 7 hetes terhes vagyok de újra jelentkezett az előtej, gondolom pont azért ilyen hamar mert nemrég apadt csak el. De szerintem is mindenkinél más és szerintem nem is korai, nálad ilyen hamar jön. Azt mondják ennek örülni kell, mert így valószínű hogy lesz tejed és fogsz tudni szoptatni.
2011. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előtejnek semmi köze nincs a későbbi valódi tejtermeléshez és szoptatáshoz, ebből általában tévesen vonnak le következtetéseket. LLL szoptatási tanácsadó szakembert és védőnőt kérdeztem erről, amikor az elsőt vártam, és annyi előtejem volt, hogy melltartóbetétet kellett használnom. Utána viszont megszenvedtem a szoptatást, és csak 5 hónapig volt tejem, akárhogy igyekeztem.
2011. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem nem volt soha. 2 éves koráig cicizett a kislányom.

most sincs egy csepp se.

39 hetes km

2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A biztonság kedvéért elmegyek és veszek melltartóbetétet!
2011. aug. 25. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen.
2011. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!