Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt először előtejetek?

Mikor volt először előtejetek?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer 16. hetesen volt 1 csepp az egyik cicimen, azota semmi, pedig már 33. hetes vagyok.Tudom, hogy elvileg nincs köze a szoptatáshoz, de azért idegesít, hogy nem tudom, lesz e...
2010. jan. 13. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A 15. héten az egyik mellemből jött annyi, hogy egy 5 cm nagyságú foltot áztatott a pizsamámba reggelre. Azóta semmi.


De nem aggódom, ahhoz túl rövid az élet. Majd a kórházban kiderül, hogy lesz-e tejem...

2010. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok, és nem volt még. kérdeztem védőnőmet, hogy akkor most mi van, azt mondta, hogy amikor a mellbimbó kiemelkedik, nyomjam össze (csak a csúcsos bimbót), és ha jön belőle, akkor minden ok. nekem érzékeny a mellbimbóm, de kiváncsi voltam, megcsináltam, és jött belőle, örültem nagyon, és nem fájt. próbáld ki:)
2010. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan, amikor elmentünk pár hetes babákat látogatni. Éhesek voltak, sírtak, nekem meg beindult az előtejem :)
2010. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 csepp előtejem sem volt, mégis 15 hónapos koráig szoptattam.
2010. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónaptól, mégis kevés tejem lett.
2010. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy csepp sem volt, viszont volt rengeteg tejem, 14 hósan választottam le lányom -a tesó miatt. Most 33 hetes vagyok, most sem volt egy csepp sem.

Amúgy tényleg semmi köze...

2010. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbáltam az előbb, nem nyomtam erősen, de mind2-ből jött egy nagyon-nagyon picike.:)

2010. jan. 13. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát kipróbáltam én is, de nekem semmi nem jött... :o( Elég érzékenyek a mellbimbóim, ha most szívná meg a babucim hát nem is tudom... Nagyon remélem azért lesz tejcsim.Nagyon szeretnék majd szoptatni.

27 km

2010. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok:)

örülök, hogy neked is "sikerült":)

mondjuk én örülök, hogy nem folyik, egyel több "gond" lenne.

2010. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy csepp se volt de mégis annyi anyatejem volt, hogy 3 tejtesónk van.18 hónapos és még mindig van tejem. Ne aggódj nem ez fogja meghatározni.
2010. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!