Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes tűneteket figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Január óta nem szedem a gyógyszert, azóta kétszer volt menstruációm a szokott időben. 14-16.napon "együtt" voltam párommal. Lehetséges, hogy teherbe estem? Korai még tűnetekről beszélni? A derekam majd leszakad,annyira fáj, minden este hányingerem van, megnőtt az étvágyam, menstruációs fájdalmaim vannak. Mikor érdemes tesztet csinálni? Meg kell várni mindenképpen a menstruáció várható idejét, és ha nem jön meg,akkor csinálni tesztet, vagy előbb is kimutatja a teszt az eredményt?
2008. márc. 7. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én már a beágyazódás alatt éreztem a tüneteket,csak nem tudtam,hogy azok jelentkeznek.A hangulatváltozás volt a legelső,majd a hányinger.A mensi elött 2 nappal halványan,de + volt a teszt.Sokkal elöbb biztos nem mutatja ki,addig érdemes várni.Nálam azon is csodálkozott a doki,hogy akkor már kimutatta.Addig érdemes várni szerintem.Remélem sikerrel jártok!:)
2008. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp várd meg a mensi megjövetelének az idejét, mármint amikor meg kellene jönnie. Nekem is fura érzéseim voltak, de a teszt nagyon gyakran nem mutatja ki a mensi előtti 1-2 napon a terhességet, sőt van, hogy még a kétnapos késés után sem. Mindenkinek más a szervezete, másképp termeli a HCG-t. De szerintem előfordulhat, h "megérezted". A hányinger amúgy csak később jön, előtte inkább a folyás az, ami nagyon gyanús lehet. Vagy cicibizsergés, bimbóérzékenység. A has és a méh körüli rész is fájdogálhat, de inkább csak akkor, amikor a köv. ciklusod kezdődne. Nekem így volt. Jó egészséget kívánok és sok kitartást.
2008. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, olyan hülyén írtam: "mensi megjövetele". Inkább eljövetele? Remélem azért érted. Üdv
2008. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz tesztet, de lehet még - lesz. A biztos a mensi elmaradása után 4-5 nappal. De lehet, hogy neked már előbb is + lesz, egyeseknél előfordul.-)

A tünetek stimmelnek-)

Drukkolunk:-)

2008. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!