Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok....

13 hetes terhes vagyok. Kislányom 17 hónapos. Gyakran emelgetem, ölbeveszem, mert igényli (11kg). Gond ha így teszek, vagy mellőzzem a felemelést?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt, de nem is szeretném.
2008. márc. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos, és 10 kg volt a fiam, amikor teherbe estem a másodikkal. Elkerülhetetlen volt emelgetni, babakocsival is kénytelen voltam buszra rakni stb. Nekünk nem okozott gondot hál' Istennek. Kis izgő mozgó energiagombóc volt akkor a fiam, nagyon sokszor belekönyökölt, belerúgott (főleg peluscsere közben) a hasamba, vagy egyszerűen bele esett a hasamba. Elképzelhetetlennek tartottam, hogy a kicsi csonttörés nélül születik. Hát semmi baja nem lett, ráadásul túlhordtam, és 4100 g-mal, simán megszületett.

Boldog babavárást, babázást! :o)

2008. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem 18 hónapos a kisfiam (13 kg.)és most vagyok 20 hetes terhes. Az hiszem egyszerűen kikerülhetetlen, hogy ne emelgessük, szeretgessük, úgy ahogy eddig tettük a babánkat. Én a pelusozásnál szoktam csak figyelni, hogy ne rúgja meg véletlenül sem a hasamat, de egyébként én is sűrűn emelgetem őt. Ha lassan és nem hirtelen mozdulsz, abból szerintem nem lesz semmi baj. Ha pedig úgy érzed, hogy fáj, vagy nehéz már, akkor biztosan mást fogsz kitalálni helyette. Sok sikert a mostani terhességhez is.
2008. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ezzel jár, ha még kicsi a másik gyerek is. Figyelj arra, hogy hogy fogod meg. Ne emled derékból, inkább gugolj le hozzá, vagy másszon fel az ágyre, és onnan vedd fel, vagy ülj le és másszon az öledbe. Óvatosan, odafigyelve nem lesz baj:)
2008. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 18 hetes vagyok és van egy közel két éves fiacskám (plusz kettő nagy, de őket már nem emelgetem...)Szóval, sokszor van sz ölemben, még lépcsőt is mászunk... Ha nincs semmi problémád, nyugodtan emeld, hidd el,majd meglátod, mikortól nem megy már a dolog. De azért a 30. hét után jó vigyázni, nehogy korábban jöjjön emiatt a baba. Addig is kellemes babavárást!
2008. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!