Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érezni a terhesség 5....

Mit érezni a terhesség 5. hónapjában?

Figyelt kérdés
Nagy e már a pocid, és belül mit érzel? Milyen például ha rúg a baba? Hol érzed a rúgást oldalt vagy középen?
2008. márc. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia a pocim elég kerek már széppen domborodik hétről hétre és a baba 2 napja mocorog és olyan mintha a viz tetején kipukana a buborék és nagyon bent és lent érzem nem tudom még hogy akkor most hasfalhoz közel van-e és azért érzem vagy csak ahogy forgolódik a magzatviz buborékol de nagyon érdekes csikis érzés szeretem :)))))19 hetes kismama
2008. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most léptem a 6. hónapba. A február igen rohangálós volt, mert költöztünk.

A pocim szép kerek, a család-akit ritkán látok-már bőven rácsodálkoznak, hogy mekkorát nől 2-3 hét alatt.-) Nekem sajna sokat keményedik, mindig ha mozgok, ezért lassan tudok kozlekedni és sokat pihenek. Mozog nagyon, sokat és erősen rug. Nekem mindig baloldalt rugdos, igen rendesen. Már látszik kívülről is, ahogy mozog, és érezni is, apa legnagyobb örömére. Egyre fáradtabb az ember, egyre jobban érezni, hogy nehéz a has, nekem most kezd a derekam jelezni, nem tudok már egyenesen állni. A baba sokat alszik, a nap nagy részében nyugodt. Ilyenkor már 1 kg.-) Hirtelen ennyi jut eszembe.-)

2008. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia..en a 23 hetbe leptem.....sokat mocorog a babam de meg nem tudjuk, hogy mi lessz.A pocimbol mar csak az nem latja, hogy terhes vagyok aki nem akarja:-)

A "normal" eletemhez kepest most nehezebben mozgom, nehezebben veszem a levegot es gyorsabban faradok.A derekam par napja iszonyatosan faj..ugyszinten a medence csontjaim.A rugasok egyre erosebbek..naprol napra...nappal is sokat van ebren a baboca.Volt olyan rugasa amit figyeltem felemelt pulcsival...eloszor a hideg kirazott amikor hirtelen a jobb felebol a pocimnak atvonult valami a bal felere es kidomborodott valami a pocimon..:-)) Ezt ugy kell elkepzelni mint a rajzfilmekben a kisvakond amikor utazik a fold alatt:-))

A hideg kirazott de megszoktam:-)

Kb ennyi:-)

2008. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!