Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki a terhesség első 5...

Volt aki a terhesség első 5 hónapjában nem hízott? És a súlya inkább csökkent?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csökkent a súlyom,de kb. az 5.hónapig nem is híztam.11 kiló volt a vége,és egy 3660 g-os nagyfiú.
2011. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első négy hónapban fogytam utána kezdtem hízni!3880 gramm és 57 cm lett a kisfiam!
2011. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisnita ***** válasza:
Én sajnos akkor is híztam, ki se merem mondani, hogy mennyit híztam a terhesség végére... :S De anyukám azt mondta velem a félidő után kezdett el hízni, de akkor se látványosan. Összesen 6 kg 80 dekát hízott és abból 2750 g voltam én :) Ő végig hányta a terhességét még szüléskor is hányt és szinte csak a gyümölcs meg a krumpli maradt meg benne :S
2011. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 18. hétig fogytam, 5 kilóval lettem kevesebb, pedig nem volt feleslegem, nem volt hányingerem, ettem rendesen. Már kezdtem aggódni, de a baba nagyon szépen fejlődött. Végül összesen 8 kiló jött fel, vagyis a kezdeti súlyomhoz képest mindössze csak 3. Úgyhogy egy csomó ideig olyan volt, mintha nem is lettem volna terhes. A babám 3400 grammal született.

Sokat olvastam erről a dologról, és a fogyás nem is olyan ritka a terhesség alatt! Ha a babád jól fejlődik, akkor biztos, hogy nincs baj!

2011. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, eddig 6 kilót fogytam. Ez a harmadik terhességem, egyrészt rosszulléteim is voltak, másrészt időm sincs annyit enni mint pl. az első gyereknél:) szóval nem hiszem hogy a 20-24.hétre pluszban lennék kiló ügyileg magamhoz képest.
2011. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3kg ment le. Nagyon nehezen sikerült azért 5kg-t felszednem, így +2kg-val mentem szülni. Egyébként 165cm vagyok és 66kg voltam szülésnél. 38+4hétre szültem, 2590g és 51cm. Kislány lett. Haza 60kg-al mentem. 6 hetesek vagyunk.
2011. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. jan. 24. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!