Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam az utolsó uh-n....

Tegnap voltam az utolsó uh-n. Max. Jövő hét pénteken szülök császárral. A baba 2840 g volt. Nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy egy lánynak az átlagos súly 3200 g. A hasam sem nagy és egyfolytában azon jár az eszem, hogy vajon minden rendben van-e vele.
2009. ápr. 15. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ha ténylegesen ekkora a sulya és csak nagyon kicsivel kissebb ettől nem gond.Az az igazság sokat tévedhetnek ebben.Nekem is azt mondta az orvos,hogy nem lesz több 2900 g nál.Ehhez képest 3350 g lett a lányom 4 éve.Most fiút várok és hatalmas a baba.Már diagnózisként veszélyeztetett terhesnek vagyok mondva a kiugró növekedése miatt.Kiváncsi vagyok valójában mekkora lesz...
2009. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagsúly 3,4 kg, de 2,5 kg felett nincs gond. Nincs miért aggódnod, szerintem biztosan meglesz a "súlya". Ez egyénfüggő is, hogy kinek mekkora babái születnek.
2009. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan kicsi ez a súly, hogy aggódnod kellene. ;) Egyébként én ebben a súlysaccolásban nagyon nem hiszek. Anno a fiamat szintén alig 3 kilóra saccolták (2700-2800 körül) és majdnem 4 kilóval született egy héttel később. Azóta ezekkel a méretekkel, súlyokkal nem is foglalkozom. ;)
2009. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a hasam nekem sem volt nagy. Ezért volt a 3900 grammos baba hatalmas meglepetés. :)
2009. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az uh-s súlybecslés nagyon pontatlan. Az én babámat a 36. heti uh-n 6 nappal kisebbnek mérte a gép, előtte mindig teljesen átlagos súlyú volt. A kiírt utáni napon született végül 4080 grammal és 51 centivel. Azért saccolta a gép kevesebbre a súlyát, mert a hosszméretekből+fejkörfogatból indul ki és ő ilyen rövidke volt.
2009. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!