Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyógyszer nem árthat a...

A gyógyszer nem árthat a babámnak?

Figyelt kérdés
sziasztok! 5 hetes kismama vagyok és már sajnos volt vetélésem! erősen görcsölgetek ezért az orvos utrogestant irt fel 3*2 szemet naponta nem sok ez egy picit? mellette még szedem az elevitet és a magne-b6-ot!ezzel ugye nem árthatok a babának?olvastam hogy az utrogestan magzatmegtartó gyógyszer! szedte már közületek valaki?és azt mondta a doki hogy a magne-b6-ot is szedhetem 3*2 adagokban naponta mert az pedig görcsoldó hatású!!!előre is köszi a válaszokkat!!!
2008. márc. 6. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a doki ért hozzá. Tegyük fel, hogy ért hozzá.

Nyilván nem véletlenül adta ezt és ilyen adagban.

2008. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is felirta a doki,3*1 szemet,nekem ez az első terhességem,de a doki mondta h ártani nem árt,sőt segit.Az elején szedtem rendesen,de most már csak néha.Azt mondta a védőnő,h elég egy 1szem naponta.Szerintem szedd,mivel neked már volt vetélésed.sok sikert!12 hetes kismami
2008. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, a kisbabád életét menti meg vele, ne aggódj, én is szedtem,igaz én duphastont, de ugyanaz,hormonpótlásra kell,ha nem szednéd, lehet nem tudna megmaradni a baba.És mivel már volt vetélésed(nekem is) ezért jobban odafigyel.Így nem lesz semmi baj,pihengess, és amíg mondja szedd a gyszert ,ez nem olyan mint egy antibiotikum, ettől nem kell félni,ne aggódj.Minden jót, és vigyázz magatokra:-)

20 hetes kismama

2008. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sziasztok! nagyon nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat!!!megnyugtattatok !!! boldog babavárást mindenkinek!!!üdv
2008. márc. 6. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha doki mondta akkor nem véletlen. Szerintem nem lehet gond . Tudja az az orvos , hogy mit lehet és mit nem!!

22 kismami

2008. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!