Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasam alul egyszer kemény...

A hasam alul egyszer kemény egyszer puha ez normális?

Figyelt kérdés
8 hetes +4 napos terhes vagyok néha nyomkodom a hasamat ilyenkor már lehet érezni vmit? Félek hogy a legközelebbi uh-n nem lesz szivhang segitsetekkk
2011. aug. 16. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is ne nyomogasd a hasad, mert fölöslegesen bolygatod a babát. Másrészt a méhed felső része is egészen lent van, az orvos tudja inkább kitapintani. Az, hogy kemény-e vagy sem, a bélgázoktól, széklettől, sok mindentől függ, de a baba még pici, nem tudod saját magad megvizsgálni. Bízz az orvosodban, és ne parázz, mert a negatív hozzáállás is nagy károkat okoz. Nekem a második babám elhalt 10 hetesen, de nem csináltam pánikot a harmadik terhességnél, és nincs is gond.

Csak nyugi! Boldog babavárást!

18 hkm

2011. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!