Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy 28 hetesen...

Az normális hogy 28 hetesen még egyszer sem hallgattak szívhangot?

Figyelt kérdés
Barátnőimnek már a 20-24.ik héttől nézik!Szóljak az orvosnak vagy a védőnőnek?Érdekelne hogy mégis milyen.
2011. jún. 22. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sztem nem normális. nekem az első hasi UHon nézték már,aztán a védőnő is mindig hallgattatta velem :)
2011. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak UH-on nézték mindig. Külön soha nem hallgatta meg sem a doki, sem a védőnő. Voltunk szív UH, ott minden rendben volt, utána a mocorgásból tudtam, hogy megvan a drágám. 36. héttől meg ctg.
2011. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kb. 8 hetes magzati kórtól nézik a szívhangot minden egyes ultrahangon.

Amikor mentek legközelebb uh-ra, azonnal szólj nekik, hogy nézzék meg a szívhangot is!!!

2011. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor a védőnőnek szóljak?csak mert én azt sem tudom hogy kinek kellene ezt csinálnia....
2011. jún. 22. 16:31
 5/18 A kérdező kommentje:
mondjuk az igaz nekem más az orvosom mint az ismerőseimnek csak annyira furcsálom hogy nekem nem:(
2011. jún. 22. 16:32
 6/18 anonim ***** válasza:
NEM! Nálunk 18 hetes kortól nézik minden terhesgondozáson, plusz a védőnő is havonta mikor menni kell hozzá. Utóbbi nemcsak megnézi hogy van-e szívhang, hanem pulzusszámot is mér. Pont ma mondta hogy ez fontos mert ha 100 alatt van akkor az nem jó.
2011. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem 12. héttől nézik Uh-on, a védőnő és a dokim is minden egyes alkalommal meghallgatja. Szerintem szólj a dokidnak is és a védőnőnek is hogy hallgassa meg.


33 hkm

2011. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem szólni fogok neki legközelebb hogy mindenképpen nézze meg!Elkeserítő hogy nekem kell szólni érte magától eszébe sem jut....:(
2011. jún. 22. 16:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Az orvosod az uh-n biztosan nézi (monitoron pici pulzáló szív jelzi), de a legtöbb doki nem hangosítja ki, mert minek ... A védőnőt megkérheted, ha mész legközelebb, hogy hallgassátok meg! viszont ne ijedj meg, ha majd nem találja elsőre, általában nagyon bénák szoktak ilyenkor lenni! aztán meg ijesztget, hogy így meg úgy :)
2011. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő soha nem nézte. A doki nézte minden alkalommal. Pedig sztk-ba jártam.
2011. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!