Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozis kismamik, tapasztala...

Babamozis kismamik, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 hetes vagyok most, és jövő hét kedden csináltatom a babamozit. Aki csináltatott már, légyszi, írjon! Sima hasi UH-val nézték vagy hüvelyivel? Mert nem tudom, mire számítsak! Előre is köszi!
2011. aug. 15. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasival nézik, de szerintem kicsit korai, még nem lesz olyan jó. Kb. két hónap múlva már tökéletes mozi lenne.
2011. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Babamozit csak hasi uh-al nézik. Ilyenkor kicsot még korai, de legalább az egész babát láthatod, később már akkora lesz, h csak egy-egy testrészt tudtok megnézni egyszerre, most még belefér a képbe az egész baba :)
2011. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, azért gondoltuk mi is, majd többet is szeretnénk később csináltatni, de most még legalább "teljes egészében" láthatjuk! :D :D :D

Később már tényleg csak 1-1 részét. Köszönöm! Remélem, meg tudom, hogy milyen nemű :D

2011. aug. 15. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen voltam először 4D-n és készült róla egy csodálatos kép, amikor benne van az egész teste, szembe van fordulva és mosolyog :))
2011. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, hasi uh, viszont előfordul, hogy van, aki olyan szerencsétlen, mint én, és egyszerűen nem lehet megcsinálni, mert nem ad használható képet. Kiadtunk egy csomó pénzt, és nem látszott, csak néhány folt. Azt mondták, van ilyen...
2011. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát remélem, én szerencsésebb leszek, és látszani fog mindene! :D

Már nagyon várom!

Köszi mindenkinek!

2011. aug. 16. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is a 16hét és 17ik között voltunk szerintem nem korai főleg ha többször is tervezitek,most vagyok a 25ik hétbe és az orvosomnak van 4D-s uh-ja minden vizsgálatkor láthatjuk de még is el szeretnénk ismét menni babamozira.Csodálatos élmény volt csináltak genetikait is és megmondták a nemét is,kislány :).Felrakok képet hogy lásd milyen volt akkor!


[link]


és most pedig igy néz ki a mi kis drágánk:

[link]


Remélem segítettem


Üdv. egy nagyon boldog 25hetes km.!

2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az első kép kicsi lett talán ez jobb!

Bocsi!

[link]

2011. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hát szeretnénk megörökíttetni a fejlődését :D

Nagyon szépek vagytok! :D:D:D

Boldog babavárást!

Ja, majd én is felteszem a képet kedden, ha van kedved, írj majd rá!

Pussz :D

2011. aug. 16. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen!Nektek is kívánunk boldog babavárást!

Ja és nagyon várom a képet akkor majd ide tedd fel, figyelni fogom!

Szia!

Puszi!

Ancsi

2011. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!