Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 8. hétig nem hánytam...

Ha a 8. hétig nem hánytam különösebben, lehet, hogy megúsztam a vészes hányást?

Figyelt kérdés
Vagy még ezután is előjöhet? A súlyos fokúra gondolok,napi többre.
2011. aug. 14. 11:14
 1/8 Atroposz ***** válasza:
Lehet, én 11 hetes vagyok jó formán csak 1-2x hánytam semmi reggeli émelygés.Izgulok, mert kedden megyek tarkóredő vizsgálatra.6 hetesen voltam utoljára vizsgálaton.Azt álmodtam az éjszaka ,hogy felszívódott a baba meg elvetéltem stb.Iszonyú hasfájásom volt hajnalban és azt hittem, hogy álomból valóság lesz.Remélem semmi baj nincs.Neked is kellemes baba várást.
2011. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jó eséllyel megúsztad :-) Csak magamból tudok kiindulni, nekem a 6. héten kezdődött, és onnantól folyamatos volt a hányás, iszonyú volt.

Miért kérdezed, volt már ilyened? Mert én is csak reménykedem, hogy a következő terhességnél megúszom ...

2011. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen tapasztalatom. Most vagyok 8 hetes,és mivel elég sovány vagyok nagyon tarok attól,hogy nehogy fogyjak 1dkg-t is,mert én rögtön kórházba kötnék ki. De eddig minden OK. Csak hányingerem van,de azzal nem foglalkozom, elviselem.
2011. aug. 14. 11:33
 4/8 A kérdező kommentje:
1-nek. Remélem, hogy nincs semmi problémád, igaz én még tapasztalatból nem tudok neked semmi biztatót írni. Lehet, hogy csak ideges vagy a tarkóredő vizsg.miatt ,ezért álmodtál is ezzel. Boldog babavárást neked is!
2011. aug. 14. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
kb 10-12 hetes voltam, mikor elkezdtem nagyon sokszor rosszul lenni és kitartott a 16. hétig. Sokszor olyan hányingerem volt, hogy ha ránéztem egy szendvicsre, szaladtam hányni. Pedig nekem is azt mondták, ha az elején nem hánytam, akkor már nem is fogok. Úgyhogy nekem nem jött be. :(
2011. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer hánytam a terhességem legelején. Kb. 6-7 hetes lehettem. Viszont akkor bélfertőzés miatt, 1 hétig folyamatosan, reggeltől estig, még a színtiszta csapvizet is kihánytam 2 percen belül. Lefogytam akkor 6-8 kilót. De a babának semmi baja nem lett - legalábbis a doki ezt állítja a mai napig. "Terhes-hányásom" sosem volt, reggeli émelygésem sem, csupán fáradékonyság.
2011. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, itt második.

Hát, megértelek, hogy aggódsz. Én 45 kilóval estem teherbe, ehhez jött a folyamatos hányás, úgyhogy a 16. hétre mínusz 6 kilóban voltam ... Gondolhatod. Kaptam infúziót meg mindent, de szerintem inkább a csoda segített. És a lényeg, hogy a Babám egészségesen, 3160 grammal született.

2011. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 12.héten kezdtem el hányni, 1 hétig tartott kb., nem volt vészes és mindig csak reggel.
2011. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!