Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alfél gondok.38-39 hetes...

Alfél gondok.38-39 hetes kismamik nektek nincs?

Figyelt kérdés

elegem van már az alfelemből! értem itt a szeméremtestem.

Ég-viszket-fáj, de semmi gombát fertőzést nem talált a doki.Vett kenetet mindent de semmi baj. Ég és alig bírok ráülni,közben nagyon sok sárgás cucc folyik belőlem, néha ,ár úgy érzem magzatvíz.

Van valakinek hasonló panasza így a vége felé?


2011. aug. 13. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tágul a méhszájad. Ennyi "idősen" ne csodálkozz, készül a baba kifelé!:)
2011. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha a mszájam tágul miért a nunim fáj,? :)
2011. aug. 13. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert összeköttetésben van a hüvellyel. Az egy terület, idegileg, mindenhogy. Terhesség alatt meg még inkább. Nekem nyilallt is napokig, mielőtt megszültem. Hát nem írom,hogy nálad is -mert nem vagyok próféta- de nálam a szülés közeledtét jelezte .
2011. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*meg nem csak a hüvellyel van kapcsolatban , hanem azáltal az egész szeméremtesttel, ahogy írod.
2011. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

bocs hogy beleírok, de


Nekem is nagyon fáj a nuni főleg mikor lépkedek, nekem nem viszket meg semmi ilyen, van folyásom de inkább fehér. 1 ujjnyira vagyok kitágulva ez akkor nálam is azt jelentheti hogy tágulok tovább?

2011. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1. aham,nem gondoltam hogy ennyire van köze mert érzésre mint egy jó kis gombás gebasz...de a mszájam meg minnyá szétszakad úgy fáj...

2. ámenn,legyen igazad,már nagyon terhes vagyok :)

2011. aug. 13. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2. hsznak: jelentheti igen, ha már a terhesség végefelé vagy. (36 hét után.) Előtte is jelentheti ezt, de akkor érdemes megnézetni a dokival a méhszájat, mert az nem annyira jó, ha pl. a belső nyílik kifelé.

De a terhesség vége felé ezek már jelek, a "természet" súg a nőknek, hogy közeledik az idő.

2011. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg elhiszem Kérdező, hogy már szülnél, én még csak 28 hetes vagyok, de néha már most mennék ...:) Jó, a baba miatt nem, hanem mert itt fáj-ott fáj.... És még most jól bírom magam, de még nagyobb hassal, még kevesebb mozgástérrel....:S

Szóval : Mielőbbi könnyű és szép szülést kívánok neked! :)

2011. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mult héten c:2110 voltam,de azóta úgy nyillal fáj hogy valami bizti történik...

ráadásul jó pici a bébi BPDje 98 ,súlybecslése 4200gr,szóval jobb lenne ha kibujna...neki is nekem is...

2011. aug. 13. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagyon pici sárgás folyásom, én a 37. hétben vagyok és hüvelyfertőzést állapított meg a doki ránézésre, mondván hogy a terhes nőknél sajnos ez szinte természetes, főleg a vége felé. Úgyhogy most Klion hüvelytablettát kell esténként felhelyeznem, amitől még brutálisabb folyásom lett és még a hasam is görcsöl tőle.
2011. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!