Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig nagyon akartam a babócát...

Eddig nagyon akartam a babócát. Össze is hoztuk a párommal nagyon hamar. Most pedig úgy érzem, elbizonytalanít minden váratlan helyzet.10 hetes terhes vagyok, nagyon vigyázok a babócára, de úgy érzem nem tudok ráhangólodni eléggé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elköltözöm otthonról, hátrahagyom a megszokott életemet, és egy számomra idegen környezetbe kerülök.Ez elbizonytalanít.
2009. ápr. 11. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ez majd elmúlik! Nem csak a babavárással kell szembenézned és az ezzel járó változásokkal, de még a környezetváltozással is. Amint megszokod az új helyet, sokkal könnyebb lesz! Pár hét múlva érezni kezded a babád is és akkor is sokat változik majd minden! Közelebb kerülsz az aprósághoz! Ami nagyon fontos, hogy szeretitek egymást és akartátok a babát! Minden szépen lassan a helyére kerül majd! :) Ne izgulj! Minden jót! És szép babavárást!

32 hetes kismami

2009. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megértem az aggodalmad!Tapasztalatból mondom!

Én már 21 hetes vagyok,és hidd el kell még egy kis idő,hogy megszokd a gondolatot,hogy babád lesz!Mikor megmozdul más lesz minden,érzed minden nap mocorogni akkor nem lehet nem vele foglalkozni!Ráhangolódsz ebben biztos vagyok!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hasonlóan érzek néha. De azt mondják pont azért van ez a 9 hónap hogy ráhangolódjunk a baba érkezésére, megszokjuk a környezetet és felkészüljünk a következő élethelyzetre. El fog múlni biztos idővel. :)

Nagyon boldog pocakosodást!

15 hetes pocis:)

2009. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a nagyon gyors válaszokat! Nagyon rendesek vagytok!
2009. ápr. 11. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni, ne aggódj! Ami azt illeti, én az egész terhességem alatt nem tudtam ráhangolódni arra, hogy babám lesz, felfoghatatlan volt számomra, hogy ezentúl hárman leszünk, és hogy minden megváltozik majd, és még a 9. hónapban sem hittem el, hogy mindez velem történik, pedig akartuk, és nagyon vártuk a babát. És igazából akkor kezdtem el érezni, hogy anyuka lettem, amikor az első napokat töltöttük itthon, és akkor már nem volt kórházi csecsemőgondozó, aki segített, hanem mindent nekünk kellett megoldani itthon, és nyakamon a nagy felelősséggel helyt kellett állnom.

Kislányom már 5 hetes, és körülötte forog a világ, és ma már gondolkodás nélkül ő az első mindenben. Hidd el, Te is automatikusan rá fogsz hangolódni!

2009. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is totál így vagyok, én is nemsokára költözök a páromhoz, eddig nem laktunk együtt, és még ez is. Az új hely, baba. én 16 hetes vagyok, de én sem vagyok a babára hangolódva, és sokszor még lelkiismeret furdalásom is van. Cska bele jövünk, és megszokjuk az újat...
2009. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi sem laktunk még együtt. Örülök, hogy nem vagyok azért egyedül ezzel az érzéssel. :-) Majd csak belejövünk...
2009. ápr. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!