Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kenjem a pocakom, hogy...

Mivel kenjem a pocakom, hogy ne legyenek csíkjaim? Ti mit használtatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy főleg genetika, de azért szeretnék mindent megtenni.
2011. aug. 7. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én naponta vagy 5* bekentem testápolóval és szerencsére nem lett semmi csíkom.
2011. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én az elsőnél megvettem a legdrágább olajokat,krémeket és rendszeresen kenegettem magam.


a második terhességnél már nem voltam ilyen lelkes kenegető,csak néhányszor testápolóval bekentem a hasam.és egyik terhesség után se maradt csikos a hasam.

szóval: ez tényleg,inkább csak genetika.


bocs,hogy nem tudtam hasznos infóval szolgálni..

2011. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem alatt a kék Nívea testápolót használta(ez jó zsíros). Egy csíkom sem lett.Eleinte napi 1x, majd ahogy nőtt a pocim naponta többször is bekentem.
2011. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

El foglak keseríteni: nekünk a tanfolyamon azt mondta a fődoki, hogy már a terhesség elején ránézésre meg tudja mondani, hogy melyik nő lesz csíkos és melyik nem. De azért ha akarjuk, kenegessük magunkat, legalább a lelkünket megnyugtatjuk, hogy megpróbáltuk.

Én a másodiknál már egyáltalán nem kentem magam, semmi csíkom nincs pedig akkora voltam szülés előtt mint egy dagadt vemhes bálna, míg más barátnőm szorgalmasan kente magát és olyan lett a hasa, mintha tigrissel hadakozott volna. A második terhessége után még több lett, új helyeken is...

2011. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Két terhességem volt szinte egymás után, nem kenegettem semmivel,nem lettem csíkos. Ismerősőm mindent megpróbált csíkos lett...Pedig én annyira szerettem volna legalább azt a barna csíkot középen,de az se lett...
2011. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A dm-nek a saját márkás kréme, és olaja az nagyon jó, én mind a kétszer azzal kentem magam.


[link]

2011. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Johnson"s olajgél nekem bevált.

3 babánál is azt használtam, egy csíkom sem lett.

Pedig biztos hajlamos vagyok rá, mert kamaszkorom hízásai a csípőmön meglátszanak :(


Az a titka, hogy fürdés után, vizes bőrre kell kenni, mert úgy szívódik be leginkább.

A melegben nem éppen jó érzés az olajos bőr, de kb. fél óra és beszívódik.


Szép babavárást!

2011. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ezzel kenegetem magam, de csak 3-4 naponta:

[link]

Rossmanos termék, és nem lett csíkom, eddig, most múltam 38 hetes.

De van itt más termékük is:

[link]

2011. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azok mellett,amiket tanacsoltak es tudtal,meg annyi,hogy azt olvastam,azon is mulik,mennyire vagy/maraDSZ aktiv
2011. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is DM-es kismamáknak való krém, illetve oljra szavazok. Lányom 3 kilóval született anno, ki is csíkosodtam, de szépen el is halványodtak, most a kisfiam 4 kilós lett, DM-eseket használtam, egy új csík sem lett, meg a meglevők sem látszanak továbbra sem.
2011. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!