Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brutális étvágyat csinálnak a...

Brutális étvágyat csinálnak a terhesvitaminok, de szednem kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a Hipp Natal-ra esküszöm. Az első terhességemnél kezdtem Elevittel, már nem emlékszem, de jó pár kiló felugrott az első 3 hónapban. Folytattam Gravidával, attól nem híztam, viszont csak akkor érdemes szedni, ha gond van a vasaddal. Ahogy helyre állt a vasam, Hipp Natal-ra váltottam, na attól egy dekát sem híztam. Most a második terhességemnél már nem is próbálkozom semmivel, egyből Hipp Natal-t kezdtem.
2011. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a terhességtől vagy kajás nem a vitamintól!:-)

1. terhesség semmi vitamin 7 hó-ra 14 kg.

utána 3 terhesség vitaminokkal 13, 12, 10 kg hizás.

2011. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én is szedem a Gravidát(az első fiammal is szedtem), és sem akkor és sem most nincs nagyobb étvágyam. 38. hetemet taposom és 8,5kg plusznál tartok, szerintem ez nem sok.

Próbálj meg többször kevesebbet enni, a sovány sajtok zöldséggel jó rágcsálnivalók.

2011. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes de a nőgyógyász mondta,hogy már most kezdjem el szedni ! A baba tervben van :)) !
2011. aug. 4. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!