Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brutális étvágyat csinálnak a...

Brutális étvágyat csinálnak a terhesvitaminok, de szednem kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Röviden: nem tudsz mit tenni, maximum annyit hoyg ritkítod a bevételt, és nem minden nap veszed be hanem a második trimeszterben minden másnap, a harmadikban heti 2x.


Én is így voltam vele, nem értettem miért zabálok (szó szerint) és miért hízok ennyire, a vége 25 kiló lett,pedig így szedtem ahoyg írom,mi lett volna ha minden nap beveszem.


Az utolsó trimeszterben már heti 1x-2x szedtem egy héten, nem is volt olyan étvágyam, de akkor már mindegy volt, mert akkor már a légvételtől is jönnek a kilók, szóval előtte kellett volna jobban odafigyelni.

2011. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a hízástól félsz, és nincs konkrét dolog amit kíváncs, akkor próbálkozz napközben salátákkal, kevésbé hízlaló ételekkel.
2011. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy a terhesvitamin csinálja az étvágyat. Én nem szedtem vitamint és mégis feneketlen lett a gyomrom, állandóan ettem. a 31. héten vagyok és nagyon sokat is híztam sajnos.
2011. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
próbálj ki másmilyen vitamint! én Ladeevit-et szedtem és nem voltam tőle éhesebb
2011. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az Elevitről váltottam a Ladeevitre ez sokkal jobb ,de még így is nagy az étvágyam !
2011. aug. 4. 12:07
 6/14 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy szedni KELL? mi lenne ha sok gyümit és zöldséget ennél? nincs a családban olyan akinek saját termesztésű gyümölcsei, zöldségei vannak? én a folsavan kívül nem szedtem mást. van egy gyönyörű egy éves kislányom, holnap lesz éppen egy éves :)
2011. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem van egy tutti tippem, én ezt alkalmazom és bevált..hátha Neked is segít: Femibiont szedek, és csak is este veszem be, étkezés után. A kulcsszó az estén van nálam, mert amíg reggel szedtem a vitaminokat egy házat megettem volna. különben is hosszú az éjszaka, kell a vitamin :) remélem segít!
2011. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért KELLene? Az a bajom a komplex vitaminkészítményekkel, hogy nem személyre szabottan pótolja a hiányokat. Én pl. a 16. hétig folsavat szedtem, kb. félidőtől heti 2-3 alkalommal Ca-t, napi rendszerességel vasat, illetve szükség szerint Mg-t. A vérképemből kiderült, hogy másra nincs szükség. Bő 5 kilót híztam a terhesség alatt.
2011. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kérdéseket mindig totál értetlenül nézem, mert én is szedek vitamint (Femibion) és nekem meg egyáltalán nem csinál étvágyat.

Én naponta ötször eszek, mindig keveset,sosem eszem degeszre magam, még ha annyira finom, akkor sem,maximum eszek belőle 2-3 óra múlva is, nekem ez bejött!

Egyrészt sosincs az az érzetem, hogy olyan éhes vagyok, hogy egy fél disznót megennék,másrészt sokkal egészségesebb így, szerintem!

Szerintem próbáld meg a vitamint kiváltani zöldséggel, gyümölccsel,hiszen most rengeteg van, ha az nem megy, akkor meg ahogy írták már, ritkítsd a bevételét.

2011. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.....

Kinek ettől nagy az étvágya kinek attól..Én Elevitet szedek és nekem is az első trimeszterben farkasétvágyam volt,de lehet fékezni...

Ha nem "zabálsz" hanem mértékkel eszel,akkor nem fogsz annyit hízni..Egyél sokszor de keveset...Sok gyümölcsöt,salátát,zöldségeket,fehér húst,halat...Ezek kevésbé hizlalnak...

A gyomrod soha ne legyen üres....

22 hetes kismama

2011. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!