Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vettétek észre, hogy már...

Hogy vettétek észre, hogy már van előtejetek?

Figyelt kérdés
Én ma reggelre az alvós felsőmön találtam 2 nyomot, de csak az egyik oldalon. Ez előtej lehet? 26 hetes vagyok.
2009. ápr. 8. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én három napja vettem észre, az asztalon támaszkodtam, éppen pörit kajáltam, és azt hittem leettem magam... sárgás volt a pólóm. majd másnap, itt a gépnél ülve éreztem, hogy "vizes" a pólóm, de csak a bal mellemnél, és lám, tejcsi volt:), legalábbis olyasmi, ma reggel pedig megint észre vettem. de miért csak a bal??

Boldog babavárást, 19hetes kismami

2009. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már 13 hetesen észre vettem!Reggel amikor felkeltem "vizes"volt a felsöm megnéztem és tejcsi volt!Miért te nem tudod észre venni hogy a tejed jött vagy sem?
2009. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, álmomban nem tudom észrevenni.... Esetleg ráfolyhatott a nyálam is, vagy akármi lehet. Elsőnek köszönöm:)
2009. ápr. 8. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
De hát ha egy kicsit összenyomod a melled akkor láthatod hogy jön-e valami belöle vagy sem!
2009. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! Hanyadik héttől van előtej? Vagy ez változó. Én is észre vettem valamit a melltartómon..
2009. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a 22. hét táján zuhanyzás után, mikor testápolóztam, tűnt fel. Mindössze egy csepp sárgás valami volt, először azt hittem, testápoló, de ahányszor letöröltem, mindig újra ott volt. Aztán még talán két alkalommal ugyanígy láttam 1-2 cseppet a bal bimbón, azóta semmi.

Üdv 24 hetes kismami

2009. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit maszirozd meg és nyomkod egy kicsit hogy meg induljon ha jön akkor néha probálgasd.
2009. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!