Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha 13 hetesen hason...

Nem baj ha 13 hetesen hason alszom? Kicsit kerekedik mar, es neha erzem hogy feszül kicsit helyezkedem es mar nem is kellemetlen. Nem nyomom meg a babat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. A természet megoldja a kérdést. Hamarosan nem fogsz tudni hason feküdni :D

Amúgy nem baj!

2009. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 13 hetes vagyok, és félig hason alszom, az egyik lábam fel van húzva. Én mindig is így aludtam, nem tudom ha nagy lesz a pocak, hogy fogok tudni elaludni:)
2009. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hét és kellemetlen lesz a hason alvás!Meg kell tanulni oldalt feküdni!Én mindíg párnát tettem a hasam alá és a lábaim közé!Ez nagyon kényelmes!
2009. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!