Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megindították a szülésé...

Akinek megindították a szülését? Hogy zajlik pontosan? Mivel indítják meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 09:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

És nektek miért indították? Volt valami különösebb oka? Egészségügyi, vagy valami miatt fontos volt?

2011. júl. 26. 11:34
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem kétszer indították sikertelenül...infúzión keresztül adtak be valamit...de én akkor már nagyon túlhordtam...végül addig lépcsőztem míg beindult....én tuti nem választanám az idő előtti indítást...pontosan annyi időt marad bent amire szüksége van....
2011. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Nekem 5 napos túlhordással indították el, mert már el volt öregedve a méhlepény. Tehát teljes mértékben indokolt volt a dolog és mégis elakadt a gyerkőc. Másodperceken és az orvoson múlt, hogy nem lett oxigénhiányos, beteg baba. Én a karácsony miatt sem avatkoznék bele a dolgok folyamatába, pedig imádom a karácsonyt.
2011. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11:29es vagyok,nekem toxémia miatt indították a szülést!
2011. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!