Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen papírral kell mennem...

Milyen papírral kell mennem először a védőnőhöz?

Figyelt kérdés

Magándokihoz járok, aki egyelőre nem adott nekem igazolást arról, hogy terhes vagyok, szerinte ott lesz a kiskönyv amit majd kapok a védőnőtől, az elég igazolás lesz.

Viszont sok helyen olvasom, hogy a terhességről szóló igazolással kell menni a védőnőhöz a kiskönyvért. Ugyebár ami nekem nincs!

Egyedül egy papírt kaptam a dokimtól, amin felkéri a védőnőt, hogy tekintve, hogy 9 hetes terhes vagyok, adja ki a terhesgondozási kiskönyvemet.Az orvosszakmai gondozásomat a továbbiakban pedig a magándokim biztosítja.

Persze dátum, aláírás, pecsét.

Ezt el fogják fogadni? Van aki szintén ilyen vagy ehhez hasonló papírral ment? Elég lesz ennyi?

Kinyomtatott ultrahang képem nincsen, mérni nem mérte a babát, viszont alaposan végignézte az ultrahangon.

Nekem a méretei nem is igazán fontosak, és ezen kívül alapos, rendes doki, közel van,ezért váltani nem szeretnék.

A 12 hetes genetikai ultrahangra meg gondolom vinni kell már a kiskönyvet, tehát előtte kellene védőnőhöz mennem.


2011. júl. 26. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt el fogja fogadni a védőnő.

Én is magánrendelésen voltam, ahol megállapították a terhességet. A papíron csak annyi szerepelt, hogy 6 hetes terhesség, élő embrió ez alapján megkaptam a kiskönyvem.

2011. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is adott a dokim,ahogy volt szívhang!
2011. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sumergo ***** válasza:

De hát leírtad, h adott papírt, amin rajta van a lényeg, adjon neked kiskönyvet a védőnő! Mégis milyen más papírra gondolsz?

25+1 hkm

2011. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden ismerős, barátnő, testvértől azt hallottam hogy nekik rá volt írva hogy mondjuk 7 hetes 5 napos embrio, szívműködés tapasztalható, meg a méretei. Vagy van aki képet is kapott még hozzá. Ők ezekkel mentek el a védőnőhöz először.

Én viszont semmi ilyet nem kaptam, és inkább ha kell elintézem előtte, minthogy ott álljak a védőnő előtt és mondjuk kijelentse hogy ez nem elég.

2011. júl. 26. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:

ez bőven elég lesz

(...)tekintve, hogy 9 hetes terhes vagyok(...)"

2011. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. júl. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!