Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyílik a méhszájam 29 hetesen?...

Nyílik a méhszájam 29 hetesen? SOS kérdés!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérem, akinek van tapasztalata, az segítsen nekem. 29 hetes vagyok. Sajnos nincs lehetőségem arra, hogy sokat pihenjek. 2-3 napja ,esténként olyan nyilaló fájdalmat érzek a derekamba, hogy pl.: nem bírok felkelni az ágyból. Vagy ha felkelek, akkor alig bírom magam vonszolni. Ez a fájdalom többnyire a derekam jobb oldalán jelentkezik, mozgásra kevésbé fáj. Görcsölni nem görcsöl a hasam, viszont szokott fájdogálni. 3x2 Magne B6.ot szedek. Olvastam, hogy a nyíló méhszáj tünete lehet a derékfájdalom. Orvoshoz pénteken tudok leghamarabb menni, de nagyon idegesít, hogy mi lehet a probléma. Kérem, aki tud, írja le a tapasztalatait. Még az fontosnak tartom elmondani, hogy meglehetősen nagy a pocakom, bár hízni csak 4 kg-ot híztam. Lehet, hogy a terhelést nem bírja a hátam?? Köszi a válaszokat!
2011. júl. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a baba nyomott az első terhességemnél egy ideget, hasonló fájdalmat éreztem mint te. Viszont az , hogy neked mitől van ez a fájdalom nem tudhatom, de próbálj meg amikor csak lehet pihenni és minél hamarabb dokival konzultálni ha más nem, legalább telefonon, vagy hívd fel a védőnőt.
2011. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a derekam fáj, pont úgy ahogy Te is írtad. Sokat keményedek és 1 ujjnyira kinyíltam :(

A MagneB6 semmit nem ér, több benne a b6 vitamin, int a Mg. Inkább szedj Mg citricit az CSAK Mg, nekem is azt ajánlották. Recept nem kell hozzá.


Remélem jobban leszel és elmúlik a fájdalmad!


ui: nem azt írtam, hogy Neked is nyílik a méhszáj, csak azt hogy én hogy jártam :(

2011. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez bármit jelenthet, nekem mikor nyílt a méhszáj lent a hüvelyem felé éreztem nyílalást!

Most a második babánál, már a 11 héten 3100-as az érték és nem éreztem semmit.

Beszélj dokival, de a legfontosabb, hogy ne idegeskedj, mert azzal többet ártasz!

2011. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nálatok is minden rendben lesz! A második kismamának írnám, hogy felváltva szedem a MagneB6-ot és a Citritet. Remélem nincs túl nagy gond.... majd írok, hogy mit mondott a doki! Addig is kitartást nektek!
2011. júl. 26. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!