Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig tartott a hánying...

Mennyi ideig tartott a hányinger az elején? Hogyan szabadultatok meg tőle? Gyógyszert nem szeretnék egyáltalán szedni!

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, dolgoznak a hormonok. A 12. hétig elmúlik. Gyógyszer nem kell rá, esetleg ha nagyon rosszul vagy 1-1 magne b6, de az is vitamin nem gyógyszer.
2011. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magne B6? Én ezt szedtem, pár napig volt csak.
2011. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hétig.Minden reggel,mielőtt felkelsz egyél egy falatot,kekszet,bármit,és sose legyen üres a gyomrod.Ezen kívül a jéghideg,szénsavas gyömbér sokat segít a problémán.
2011. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34. hétben vagyok de még mindig tart. Az orvos azt mondta, hát igen sajnos előfordul is.
2011. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Arra már én is rájöttem, hogy ne legyen üres a gyomrom, de jelenleg még egész nap kínoz, hiába rágcsálok folyton valamit. Igazából azért furcsa, mert a kisfiammal semmi gondom nem volt.

Mindenképpen köszi a tanácsot!

2011. júl. 22. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet hülyének néztek,de nekem az orvos ajánlotta,hogy amikor rámtör a rosszullét igyak meg félpohár kólát.Így előtte szinte reggeltől estig hányingerem volt,utána kb.napi kétszer.Nekem a 12-13.hétig tartott,utána teljesen megszűnt.
2011. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 12. hétig mindig nagyon rosszul voltam, sosem hánytam, csak inger volt, nagyon szenvedtem. Aztán a 12. héten, mintha elvágták volna, elmúltak a rosszullétek!

2011. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem kb 15.hétig gyogyszer semmi nem segitett csak egyszer elmult de nekem nagyon gázos volt
2011. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az 5.héttől a 7.hétig folyton hánytam. Aztán ez visszajött a 9.héten, tartott egy darabig aztán elmúlt.13hetesen ismét megtalált a hányinger. Most 14hetes vagyok, de most sem érzem magam túl jól. Magne b6tól kezdve a hideg kóláig mindent kipróbáltam de semmi nem segitett.
2011. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cocculus indicus homeopátiás szer, citromos víz, gyömbérsör, hideg tonic, meg egy jó alvás.
2011. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!