Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért most jön elő a hányinger...

Miért most jön elő a hányinger ennyire? Most kéne elmúlnia nem? 13 hetes 3 napos vagyok és sokszor vagyok rosszul. Főleg ha nem eszem 2-3 óránként, akkor tör rám a hányinger.

Figyelt kérdés
De a baj hogy minden kajától undorodom. Nem bírok semmit enni. Eddig sem hánytam szerencsére, és néha émelyegtem de nem volt ennyire gáz. Meddig lesz ez így? Már végig?
2009. ápr. 3. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jelent rosszat! De azért fordulj orvoshoz! Talán magne b 6 ot fog javasolni,de addig is idd a nagnéziun pezsgőtabéttát,nem árt.Mindenképpen menj dokihoz!!!
2009. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14-én megyek. Majd megemlítem neki, de akkor biztos nem baj? Most egy kicsit megijedtem, hogy azt írtad mindenképp menjek dokihoz.
2009. ápr. 3. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi nem akarlek megijeszteni,de elöbb kéne menni!sajnos velem történt rossz is.A nögyogyász akor fogad ha kéred.Magnézium pegőtab.nem árt,igyad.Ha továbbra is rosz az állapotod,ne várj.Sokára lessz 14.
2009. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hányingertől mi lehet rossz? Mi történt? Nem vészes annyira, és nem hányok, csak ha üres a gyomrom akkor érzem. Meg a fejfájástól, mert frontérzékeny vagyok.
2009. ápr. 3. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
még azt ajálja,hogy kevesebbet és többször égyél,gyomorsavnál is ez van ha majd lessz.Mi történt? Inkább nem irom.Rémállom!1 db.hanyás miatt.Ki gondolná?Következö Állapotomat végig kellett feküdnöm,méhlepény miatt.Hálistennek minden rendbe lett?
2009. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet az a baj, hogy ha nem eszem, akkor üres a gyomrom és jön az émelygés. Utána meg felfalok mindent, hirtelen sokat. Sajnálom bármi is történt. Remélem nálam minden rendben van, 1 hete voltunk 12 hetes uh-n méghozzá 4D-n és minden a legnagyobb rendben volt. Egészséges a kismanó, az én leleteim is rendben vannak.
2009. ápr. 3. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért is kéne vizsgálatra menni!Ultrahanoktol ne félj!az állam 4 et támogat, most talán egyet sem. Inkább több ultrahang mit hogy baj legyen.Nekem kb.20 volt és minden rendbe lett,most 1 éves a drága kislányom.
2009. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem ha uh-on minden rebdben van és az eredményeid jók,ne aggódj! Van aki végig hánnya a terhességet. Próbálj rendszeresen enni!

Én 22hetes vagyok,és nekem is hányingerem volt ma,ettem egy keveset és el is mult!

2009. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Többször egyél keveset, és ne savas dolgokat.


Hányingerre pedig nem a magnézium a megfelelő, hanem a B6 vitamin. A simba B6, nem a MagneB6.

2009. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már sokkal jobban vagyok, valószínű csak a fejfájás váltotta ki.
2009. ápr. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!